Bu işin ‘ölçüsü’ iyice kaçtı

Elektronik posta kutuma düşen bilgilendirme notunu (!) görünce gözlerime inanamadım. Önce şaka ya da trolleme olduğunu düşündüm. Yok, değildi, gayet ciddilerdi. Efendim, şarkıcı Tuğba Özerk, kusursuz...

Elektronik posta kutuma düşen bilgilendirme notunu (!) görünce gözlerime inanamadım. Önce şaka ya da trolleme olduğunu düşündüm. Yok, değildi, gayet ciddilerdi.
Efendim, şarkıcı Tuğba Özerk, kusursuz fiziğiyle büyülemiş. Nerede ve nasıl mı? Plajda bikinisiyle yeni sahne çalışmaları için modacısına ölçü aldırırken.
Tuğba Özerk'e de, modacısı Gülistan Akkaya'ya da pek acıdım doğrusu. Belli ki Tuğba'nın evinin salonu ölçü aldıracak kadar bile büyük değil. Modacının atölyesi de... Yoksa niye Kıbrıs'taki bir plajda ölçü alsınlar ki?.. (!)Sanırım bu kadar ironi yeterli. Gelelim acı gerçeğe:
Bu yaz şarkıcıları giyinik gören olmadı. Hadi plaj ve havuzlar neyse de, sahne için bile giyinme ihtiyacı duymadılar. Sosyal medyalarından kamuoyunu öyle detaylı bilgilendirdiler ki, kimin neresinde dövme, neresinde ben, neresinde doğum lekesi var öğrendik çok şükür.
Sesleri, şarkıları, sahne performansları mı? Kimin umurunda ki?..

Herkese Yıldız...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mustafa Topaloğlu: Dediğime geldiler 24 Eylül 2023 | 122 Okunma İstanbul’a ağıt 23 Eylül 2023 | 58 Okunma Siz ne modelsiniz? 22 Eylül 2023 | 138 Okunma Birileri belediyecilik görsün 21 Eylül 2023 | 247 Okunma Bunlar mı memlekete huzur getirecekti? 20 Eylül 2023 | 229 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar