Benim babamın kanadı var!

Fotoğrafa sosyal medyada rastladım. Nerede ve ne zaman çekildiğini bilmiyorum ama Babalar Günü'nü en iyi resmeden fotoğraf olarak sizinle paylaşmaya karar verdim. Babalar ile kızları arasında aşk, sevgi, bağlılık...

Fotoğrafa sosyal medyada rastladım. Nerede ve ne zaman çekildiğini bilmiyorum ama Babalar Günü'nü en iyi resmeden fotoğraf olarak sizinle paylaşmaya karar verdim.
Babalar ile kızları arasında aşk, sevgi, bağlılık gibi, bildiğimiz kavramlarla anlatılamayacak bir duygu alışverişi olduğunu kız evlat sahibi olunca anladım. O benim yaşam sebebim, ben de onun kahramanıyım. Fotoğraftaki elektrik teknisyeni babanın küçük kızı da, peleriniyle uçuyor olsa da (!) kahramanını garantiye almak istemiş. Olur ya, direklere tırmandığında ayağı kayıp düşer diye Babalar Günü'nde sevgili babasına kendi eliyle yaptığı bir çift kanat hediye etmiş. Baba, o gün bugündür ne zaman yüksek bir yerde çalışsa, kızının hediyesi kanatları takar olmuş.
Allah, meleklerimizin koruyucu kanatlarını biz babaların sırtından, bizim gerdiğimiz kol kanadın gölgesini de evlatlarımızın üzerinden eksik etmesin.

Babalık eşittir fedakârlık
Bana göre babalık...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MasterChef izlemek için mutfak sözlüğü 16 Temmuz 2021 | 211 Okunma FOX’tan umutsuz Müge taklidi 15 Temmuz 2021 | 206 Okunma Sivrisinekle baş edemeyen belediye 14 Temmuz 2021 | 221 Okunma Aşıyı reddedene uzaktan iğne atılsın! 13 Temmuz 2021 | 280 Okunma Ata Demirer erirken milletin derdine bak! 11 Temmuz 2021 | 300 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar