Millet dolandırıcıların elinde inim inim inlerken...

Altıncı yargı paketi ocak ayında Meclis’e gelecekmiş.Barolar Birliği başkanlığına istedikleri profilde birini seçince -sol yumruklarını havaya kaldırıp, DHKP-C’liler gibi devrim marşı...

Altıncı yargı paketi ocak ayında Meclis’e gelecekmiş.

Barolar Birliği başkanlığına istedikleri profilde birini seçince -sol yumruklarını havaya kaldırıp, DHKP-C’liler gibi devrim marşı söyleyenler dâhil- bütün avukatlar dört gözle bu düzenlemeyi bekliyormuş.

Niye beklemesinler; düşük faizli kredi, zorunlu müdafaa ücretlerinin artırılması, ödedikleri vergilerde indirim, kamuda görevli olanların özlük haklarının iyileştirilmesi gibi pek çok maddeyi kabul ettirmişlerdi hükûmete.

Sonra…

Geçen hafta sonu Barolar Birliği Başkanlığı seçimi yapıldı, bu iyileştirmede büyük payı bulunan Metin Feyzioğlu avukatların oylarıyla devrildi!

Barolar Birliği “Yolumuz devrim yoludur, Gelin kardaşlar gelin. Yurdumuza Faşist dolmuş, Vurun kardaşlar vurun” diyen tiplerin yönetimine geçti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizden bekledikleri şudur… 16 Ocak 2022 | 197 Okunma En çok kazandıran yatırım! 13 Ocak 2022 | 396 Okunma Kazakistan halkı ne kazandı şimdi? 09 Ocak 2022 | 503 Okunma Şu gereksiz törenleri bir süre yasaklasanız!.. 06 Ocak 2022 | 507 Okunma Yeni yılda riskler ve beklentiler 02 Ocak 2022 | 220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar