‘Gerçek’ insan…

Nasıl anlatılır bilmem ki…Cumhurbaşkanımız, yayınladığı son vefat yıl dönümü mesajında şöyle tarif ediyordu Enver Ağabey'i;“Rahmetli Enver Ören gazeteci, biyolog ve iş adamı...

Nasıl anlatılır bilmem ki…
Cumhurbaşkanımız, yayınladığı son vefat yıl dönümü mesajında şöyle tarif ediyordu Enver Ağabey'i;
“Rahmetli Enver Ören gazeteci, biyolog ve iş adamı olmasının yanında, ömrünü ülkesi ve milleti için harcayan bir gönül insanıydı.
Ülkemizin en büyük holdinglerinden biri olan İhlas Grubu’nun Enver Abi’si, Türkiye’nin içinden geçtiği çok çetin günlerde daima doğrunun, yerli ve millî olanın yanında bir duruş sergilemiştir.
O, ‘birimizin sıkıntısı hepimizin sıkıntısı’ diyerek başladığı iş hayatında binlerce kişiye istihdam sağlamıştır.
Hepsinden öte milletin değerlerinin tahkir edildiği, bu ülkenin öz evlatlarının parya muamelesi gördüğü bir dönemde Enver Ören, Türkiye gazetesi, TGRT ve İHA’nın sessiz çoğunluğun sesi ve nefesi olmasına özen göstermiştir.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP’nin sahte kahramanları 16 Haziran 2019 | 1.972 Okunma Hani itiraz etmemiştiniz Ekrem Bey? 13 Haziran 2019 | 4.063 Okunma Size gerçeği nasıl anlatsak... 06 Haziran 2019 | 159 Okunma HDP demek... 02 Haziran 2019 | 1.807 Okunma CHP adayını boş verin, küskünlere odaklanın 30 Mayıs 2019 | 1.985 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar