‘Gerçek’ insan…

Nasıl anlatılır bilmem ki…Cumhurbaşkanımız, yayınladığı son vefat yıl dönümü mesajında şöyle tarif ediyordu Enver Ağabey'i;“Rahmetli Enver Ören gazeteci, biyolog ve iş adamı...

Nasıl anlatılır bilmem ki…
Cumhurbaşkanımız, yayınladığı son vefat yıl dönümü mesajında şöyle tarif ediyordu Enver Ağabey'i;
“Rahmetli Enver Ören gazeteci, biyolog ve iş adamı olmasının yanında, ömrünü ülkesi ve milleti için harcayan bir gönül insanıydı.
Ülkemizin en büyük holdinglerinden biri olan İhlas Grubu’nun Enver Abi’si, Türkiye’nin içinden geçtiği çok çetin günlerde daima doğrunun, yerli ve millî olanın yanında bir duruş sergilemiştir.
O, ‘birimizin sıkıntısı hepimizin sıkıntısı’ diyerek başladığı iş hayatında binlerce kişiye istihdam sağlamıştır.
Hepsinden öte milletin değerlerinin tahkir edildiği, bu ülkenin öz evlatlarının parya muamelesi gördüğü bir dönemde Enver Ören, Türkiye gazetesi, TGRT ve İHA’nın sessiz çoğunluğun sesi ve nefesi olmasına özen göstermiştir.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bundan iyisi Şam’da kayısı 20 Ekim 2019 | 2.738 Okunma Arap kazık attı da siz ne yaptınız? 17 Ekim 2019 | 2.674 Okunma Ya operasyon yapmasaydık!.. 13 Ekim 2019 | 2.634 Okunma Başladık, içeride sağlam durun 10 Ekim 2019 | 2.284 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu tutuştu 06 Ekim 2019 | 3.997 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar