Cumhurbaşkanı'nın sağlığı...

Başta FETÖ’cüler, bilumum örgütçüler ve bunların üzerinden siyaset yürüten muhalif zavallılar, önceki gece sosyal medyada Cumhurbaşkanı'mızın öldüğü tezviratını...

Başta FETÖ’cüler, bilumum örgütçüler ve bunların üzerinden siyaset yürüten muhalif zavallılar, önceki gece sosyal medyada Cumhurbaşkanı'mızın öldüğü tezviratını yaymış.

Sonra da beklemişler ki gökten kemik yağsın!

Takdir elbette Cenâb-ı Hakk'ın ama unuttukları şu; arkasındaki dua ordusu.

Yalanlarının ortaya çıkacağını bile bile sırf birkaç saatliğine kafa bulandırmaya çalışan FETÖ’cü alçaklar ve avaneleri, gerekçe olarak da AK Parti grup toplantısının yapılmayacak olmasını göstermişler.

Oysa Ankara’yı takip edenler bilir ki, bu hafta grup toplantısı zaten olmayacaktı, çünkü Cumhurbaşkanı’nın geçen hafta İtalya’dan İskoçya’ya geçmesi planlanmıştı.

Çıkan protokol krizi sebebiyle Cumhurbaşkanı resti çekip İskoçya programını iptal etti ve yurda döndü, ancak grup toplantısı programa yine alınmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bizden bekledikleri şudur… 16 Ocak 2022 | 205 Okunma En çok kazandıran yatırım! 13 Ocak 2022 | 396 Okunma Kazakistan halkı ne kazandı şimdi? 09 Ocak 2022 | 503 Okunma Şu gereksiz törenleri bir süre yasaklasanız!.. 06 Ocak 2022 | 507 Okunma Yeni yılda riskler ve beklentiler 02 Ocak 2022 | 220 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar