Seçim siyasi faaliyet midir?

Balkan harbinden kalma ilkel vagonlara hız yaptırdılar, ilk virajda 41 insanımız öldü. “Niye istifa edeyim, treni ben mi kullanıyorum” dedi. ★ Bu faciadan 20 gün sonra iki tren kafa kafaya tokuştu, altı insanımız...

Balkan harbinden kalma ilkel vagonlara hız yaptırdılar, ilk virajda 41 insanımız öldü. “Niye istifa edeyim, treni ben mi kullanıyorum” dedi.

Bu faciadan 20 gün sonra iki tren kafa kafaya tokuştu, altı insanımız daha öldü. “Karayollarında her sene beş bin kişi ölüyor” dedi.

Henüz 22 yaşındaki oğlunun 445 bin euroya gemi aldığı ortaya çıktı. “Ne var bunda, 445 bin euro büyük para sayılmaz” dedi.

Türkiye'de herkesin telefonunun yasadışı yollarla dinlendiği ortaya çıktı, telekulak skandalını önlemek için ne yapıyorsunuz diye sordular. “Dinlenmek istemiyorsanız konuşmayın” dedi.

Konya isimli THY uçağı Diyarbakır'da düştü, 75 insan hayatını kaybetti. “Uçakta teknik kusur bulunmuyor” dedi.

Atlasjet uçağı Isparta'da düştü, 57 insan hayatını kaybetti. “Uçakta teknik kusur bulunmuyor” dedi.

Tekirdağ isimli THY uçağı Amsterdam'da düştü, dokuz insan hayatını kaybetti. “Uçakta teknik kusur bulunmuyor” dedi.

Karaköy iskelesi bakımsızlıktan battı. “Ekiplerimiz sabaha kadar çalışıp batığı emniyete aldı” dedi.

Haydarpaşa garı ihmalden yandı. “Kusur görünmüyor” dedi.

Ankara metro inşaatında göçük oldu, kaldırımda yürüyen bir vatandaş hayatını kaybetti. “Normaldir, dünyada da böyle” dedi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Abdülhamid’in gelini, Hanedan’ın son reisinin eşi: Atatürk’ü inkar edenler Türküm dememeli, Osmanlıyım dememeli 22 Şubat 2019 | 14.597 Okunma Abdülhamid’in gelini anlatıyor 21 Şubat 2019 | 12.980 Okunma İlaç 20 Şubat 2019 | 12.852 Okunma Müşavir garson 19 Şubat 2019 | 10.933 Okunma Dört milyon resmi işsiz 17 Şubat 2019 | 9.944 Okunma
TÜM YAZILARI