Nebati

Tayyip Erdoğan’ın “ben bu yolda faizi savunanla beraber olamam” şeklindeki sözleri üzerine, hazine ve maliye bakanı Tayyip Erdoğan’ın görevden alınmasına kesin gözüyle bakılıyordu, Tayyip...

Tayyip Erdoğan’ın “ben bu yolda faizi savunanla beraber olamam” şeklindeki sözleri üzerine, hazine ve maliye bakanı Tayyip Erdoğan’ın görevden alınmasına kesin gözüyle bakılıyordu, Tayyip Erdoğan’la Tayyip Erdoğan arasındaki istişareler neticesinde, hazine ve maliye bakanı Tayyip Erdoğan görevden alındı, Tayyip Erdoğan’dan boşalan hazine ve maliye bakanlığına Tayyip Erdoğan atandı, yeni hazine ve maliye bakanı Tayyip Erdoğan “sayın cumhurbaşkanımızın şahsımı layık gördüğü güvene layık olmayı rabbim nasip etsin inşallah” dedi.

Ve, sayın muhalif basınımız hâlâ “ekonominin patronu değişti” diye başlık atıyor iyi mi!

Tayyip Erdoğan merkez bankası başkanı Tayyip Erdoğan’ı görevden alıp, Tayyip Erdoğan’ı merkez bankasının yeni başkanı yaptığında, merkez bankası başkanı değişmiş mi oldu?

Tayyip Erdoğan “şemsiye sebep, yağmur neticedir, şemsiye açtığımız için yağmur yağıyor”dediğinde, merkez bankası başkanı Tayyip Erdoğan “olmaz öyle saçma şey” mi diyecek?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sonsuz düşüş 23 Ocak 2022 | 87 Okunma Hâlâ, ekmek niye bu kadar pahalı diye merak ediliyor 22 Ocak 2022 | 1.483 Okunma Aman ha, uzay mekiğinin kapısını doğru yere takın 21 Ocak 2022 | 2.448 Okunma Sezen Aksu 20 Ocak 2022 | 5.245 Okunma Elektrik faturası 19 Ocak 2022 | 4.358 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar