İcraat sebep icra’at neticedir

■ Antalya’da yeni icra dairesi törenle açıldı, açılış töreninde konuşan adalet bakanlığı icra daireleri başkanımız “yeni icra dairemizle artık çok daha hızlı hizmet...

■ Antalya’da yeni icra dairesi törenle açıldı, açılış töreninde konuşan adalet bakanlığı icra daireleri başkanımız “yeni icra dairemizle artık çok daha hızlı hizmet sunacağız, uzmanlaşmış birimlerimizle mükemmelliği hedefliyoruz” dedi, Antalyalılara artık çok daha hızlı ve mükemmel icralar gönderileceği için alkışlandı.

■ Kastamonu’da yeni icra dairesi törenle açıldı, törende konuşan adalet bakanlığı personel genel müdürümüz “yeni icra dairemizle icra sistemimizi olumsuz imajından kurtaracağız” dedi, Kastamonu’da artık “olumlu icra imajı”yla haciz yapılacak.

■ Osmaniye’de yeni icra dairesi, şehir protokolü tarafından “kurdele” kesilerek “hayırlı olsun” denilerek, törenle açıldı… Osmaniye’ye artık “hayırlı icralar” gelecek, tahminim o ki, haciz işlemi yapılan evlerin kapısında haciz memurları tarafından kurdele kesilecek.

■ Kocaeli’de yeni icra dairesi törenle açıldı, kokteyl düzenlendi, yani bi havayi fişek fırlatmadıkları kaldı, Kocaeli valimiz “yeni icra dairesi Kocaeli’ye yakışan bir ortam oldu, memnuniyet vericidir” dedi. Artık kendisine yakışan hacizler yapılacağı için, Kocaeli ne kadar memnun olsa az yani.

■ Siirt’te yeni icra dairesi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sonsuz düşüş 23 Ocak 2022 | 87 Okunma Hâlâ, ekmek niye bu kadar pahalı diye merak ediliyor 22 Ocak 2022 | 1.483 Okunma Aman ha, uzay mekiğinin kapısını doğru yere takın 21 Ocak 2022 | 2.448 Okunma Sezen Aksu 20 Ocak 2022 | 5.245 Okunma Elektrik faturası 19 Ocak 2022 | 4.358 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar