Tarikat, cemaat ve pide…

Mustafa Karataş, yıllardır televizyonlarda dini programlar yapan saygın bir adamı. Kanal 7’deki programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.Geçen akşam, aynı grubun haber kanalı ÜLKE TV’deki...

Mustafa Karataş, yıllardır televizyonlarda dini programlar yapan saygın bir adamı. Kanal 7’deki programlarıyla geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

Geçen akşam, aynı grubun haber kanalı ÜLKE TV’deki programının konusu

“Ramazan kolisinde neler yer almalı?” ydı.

Uzun süredir iktidara yakın medyada izlediğim; kutsi dava edebiyatı, büyük Türkiye goygoyu, iç ve dış düşmanlar tiradları, ezan, bayrak istismarı olmadan sıradan insanların gündelik hayatlarıyla ilgili bir miktar eleştirel de olan en gerçekçi ve faydalı içerikti.

Ne sabır tavsiyesi vardı, ne şükür ne de tasarruf.

Dümdüz bir Ramazan kolisinde olabilecek temel gıda ürünleri masanın üzerine kondu. Bir hesap makinesi alındı. Tek tek ürünler ve fiyatları yazıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni kabineden umutlanmak neden ayıp değildir? 05 Haziran 2023 | 215 Okunma Bir nüfus sayımı nasıl kazanılır? 31 Mayıs 2023 | 286 Okunma Montajsız, ham görüntüler… 27 Mayıs 2023 | 651 Okunma Ya ümmetin Türkiyeli evlatları? 22 Mayıs 2023 | 1.029 Okunma Sahiden öyle mi oldu? 20 Mayıs 2023 | 887 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar