Siyasette öfke baldan tatlı mıdır?

Medyada açıkça haber yapılmadı, sosyal medyada ise günlerdir konuşuluyor.O yüzden hiç bilmeyenler için küçük bir özet.Serbestiyet’ten Mustafa Ali Aykol’un haberinden okuyalım:“İhlas Holding...

Medyada açıkça haber yapılmadı, sosyal medyada ise günlerdir konuşuluyor.

O yüzden hiç bilmeyenler için küçük bir özet.

Serbestiyet’ten Mustafa Ali Aykol’un haberinden okuyalım:

“İhlas Holding bünyesinde bulunan Türkiye gazetesinde yazarlık ve TGRT Haber televizyonunda programcılık yapan Cem Küçük, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşayan Sedat Peker’in “blöf yaptığını” ve elinde herhangi bir belge veya görüntü olmadığını iddia etmişti.

Dün akşam saatlerinde Sedat Peker’e ait “Freud’un Talebesi” isimli bir Twitter hesabından Küçük’ün çalıştığı İhlas Holding’in CEO’su olduğu notu ile R. K. A.’ya ait olduğu iddia edilen bir eşcinsel seks videosu paylaşıldı.

Ardından birçok sosyal medya kullanıcısı ve internet sitesi, R. K. A.’nın İhlas Holding’in CEO’su olduğu notu ile paylaşımı haberleştirdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maksat üzüm yemek değil, liberal dövmek olunca… 18 Ağustos 2022 | 104 Okunma 21 yıl sonra AK Parti neden hala birinci parti? 15 Ağustos 2022 | 386 Okunma Galiba doğru cevap e, yani hiçbiri… 09 Ağustos 2022 | 65 Okunma Şemsin Türkiye çevresindeki 360 derecelik dönüşü 05 Ağustos 2022 | 97 Okunma “Tunus’ta görkemli laiklik zaferi” derken… 30 Temmuz 2022 | 273 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar