Neyse ki hayallerinizdeki Türkiye hiç bir zaman olmayacak...

Bundan bir ay kadar önce sosyal medyaya bir video düşmüştü. “Türkiye İşçi Partisi genel başkanı Erkan Baş’a çığlık atan gencin videosu” diye Google’da aratınca hemen...

Bundan bir ay kadar önce sosyal medyaya bir video düşmüştü.

“Türkiye İşçi Partisi genel başkanı Erkan Baş’a çığlık atan gencin videosu” diye Google’da aratınca hemen karşınıza çıkacaktır.

Aslında diyalog o çığlık anına kadar Erkan Baş’ın da sabrıyla Türkiye tartışma ortamına göre medeni bir biçimde sürmüştü.

Genç adam bir taraftan telefonuyla kaydederken, eski HDP milletvekili olan yeni TİP’li Baş’ı HDP’yle birlikte hareket etmekle suçluyordu. HDP ile yani ona göre teröristlerle.

Genç bu suçlamasına delil olarak Baş’a Demirtaş’ın “Daha Apo’nun heykelini dikeceğiz” dediğini hatırlattı. Baş, böyle bir konuşmadan haberdar olmadığını söyledi ve gence “sadece Ahaber izleme, hayata daha geniş bak” dedi.

Halbuki sahiden de Demirtaş’ın öyle bir konuşması vardı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi yolları gelip Prens Sabahattin mi açsın? 26 Ocak 2022 | 346 Okunma Ablan nasıl kurban olmuştu? 24 Ocak 2022 | 121 Okunma Gürültü bitecek ve yine onun şarkıları duyulacak... 22 Ocak 2022 | 248 Okunma “Reis bunlara az bile yapıyor” 15 Ocak 2022 | 275 Okunma Neyse ki hayallerinizdeki Türkiye hiç bir zaman olmayacak... 12 Ocak 2022 | 393 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar