Hangisi daha AK Partili: Arınç mı, Bahçeli mi?

Bugün AK Partililerin çoğunluğu kendilerini, çok daha “büyük ve kutlu” bir davada müttefikleri olan Bahçeli’ye, AK Parti’yi kuran üç kişiden biri olan Arınç’tan daha yakın hissediyor.

Devlet Bahçeli’nin dün partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmayı izlerken insanın gözü ister istemez takvime kayıyor.

2020 yılındayız ve hala böyle bir konuşma izleyebiliyoruz.

Bahçeli, Arınç’a “Çarpıklık, ahmaklık, ihanete yataklık”, Davutoğlu’na “İşbirlikçi ve iradesiz Serok Ahmet”, İmamoğlu’na “Laçka, gafilce, kendini bilmez, virüs kadar tehlikeli” dedikten sonra bütün iltifat haklarını ise cinayete azmettirmekten 20 yıl hapis yatıp afla serbest kalan, daha geçen ay tekrar bir cinayeti azmettirmekten 18 yıl hapis cezası almış, ana muhalefet liderini açıkça tehdit etmiş Çakıcı için kullandı. 

Bir de üstüne, haklarında henüz herhangi bir mahkeme kararı olmayan Kavala ve Demirtaş’la ilgili sözleri yüzünden Arınç’ı suçluyu övmekle suçladı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Özel yazışmalarınızı kimin okumasını tercih edersiniz? 11 Ocak 2021 | 1.687 Okunma Bu hava savunma sisteminin bizi koruduğuna emin misiniz? 16 Aralık 2020 | 1.969 Okunma Bırakırsan reform olur 28 Kasım 2020 | 1.037 Okunma Hangisi daha AK Partili: Arınç mı, Bahçeli mi? 25 Kasım 2020 | 2.740 Okunma Hadi bakalım sandıklara, iki binli yıllara... 31 Ekim 2020 | 822 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar