Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya?

TÜRKGÜN Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (19.01.2022)'' Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya?'' başlıklı yazısı.

CHP’li Süleyman Servet Sazak MHP’den istifa etmiş. Ne kadar eksantrik bir durum değil mi?

Yıllardır hem bedenen, hem ruhen MHP’de değil ama MHP’den istifa ediyor. 2002 yılından sonra MHP’nin hiçbir çalışmasında yok, hiçbir faaliyetinde yok. Sürekli MHP’ye saldırısı var, sürekli MHP’yi kötülemesi var. Meselenin MHP’nin AK Parti ile Cumhur ittifakı kurmasıyla da alakası yok. Çünkü o MHP’den 2002 yılında kopmuş, MHP ise AK Parti ile 15 Temmuz 2016 yılında Cumhur ittifakını kurmuş…

Zaten MHP ile bir bağı kalmayan, MHP’de olmayan Süleyman Servet Sazak’ın

“TÜRK milliyetçisinin, yegâne hassasiyeti bölücü terör mü? Dilimiz, töremiz, ahlakımız, estetiğimiz, ekonomimiz yok ediliyor, ne GAM. MHP üyeliğinden istifa ettim, saygılar.” açıklamasını yapması CHP’ye hizmetini taçlandırmak için gündem olma çabasıdır.

Bu açıklamada en acı, en trajedik olan nedir biliyor musun?

“TÜRK milliyetçisinin, yegâne hassasiyeti bölücü terör mü?” diyen CHP’li Süleyman Servet Sazak’ın babası olan şehidimiz Gün Sazak’ın katilinin bölücü-terör örgütü Marksist- Leninist Dev-Sol olmasıdır.

Dev-Sol Ankara Sorumlu Mehmet Edip Eranıl, Hacı Eliaçık, Cengiz Gül ve CHP Milletvekili Ahmet Altun’un kardeşi Cemal Kemal Altun asıl failler olarak tarihe geçmişti.

“Yegâne hassasiyeti bölücü terör mü?” diye soran CHP’li Süleyman Servet Sazak’ın babasını sol-bölücü terör örgütü şehit etmiş, beş bine yakın Ülkücüyü sol-bölücü terör örgütleri şehit etmiş, binlerce askerimizi, polisimizi sol-bölücü terör örgütleri şehit etmiş, onbinlerce insanımızı sol-bölücü terör örgütleri öldürmüş, yaralamış ama terör örgütlerinin siyasi kampına dönüşmüş CHP’ye şirin gözükmek için böyle bir garabet cümle kurabiliyor.

“MHP’nin yegâne hassasiyeti bölücü terör mü?” diye soran adamın zaten Türkiye gerçeklerini bilmediği, tanımadığı çok net anlaşılıyor.

Bu terörle mücadelenin Türkiye’nin bütçesine ne kadar zarar verdiğini bilmeyen biriyle ne konuşulur?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kahrolsun Canan'lı devran 18 Mayıs 2022 | 283 Okunma Kılıçdaroğlu boşa konuşmazmış. Bak sen! 17 Mayıs 2022 | 219 Okunma 'Mansur CHP'de mahsur' 16 Mayıs 2022 | 342 Okunma Türk-İslam düşmanlarının canı Canan'ı! 13 Mayıs 2022 | 117 Okunma MHP'den niye istifa etmiştin operasyon kuklası? 12 Mayıs 2022 | 1.406 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar