TTB borazancıları, Devlet Bahçeli'den özür dileyin!

Türk Tabipleri Birliği bünyesinde yaşananları görünce Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Meral Akşener’in, Ahmet Davutoğlu’nun, Temel  Karamollaoğlu’nun ve bazı yazarların, sanatçıların MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin TTB hakkındaki tespit ve tavrına karşı...

          Türk Tabipleri Birliği bünyesinde yaşananları görünce Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Meral Akşener’in, Ahmet Davutoğlu’nun, Temel  Karamollaoğlu’nun ve bazı yazarların, sanatçıların MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin TTB hakkındaki tespit ve tavrına karşı ukala ukala yaptıkları yorumlar aklıma geldi.

          Türk Tabipleri Birliğine, Şebnem Korur Fincancı gibi terör örgütü PKK ilişkisi alenen ortada olan biri başkan seçildikten iki gün sonra, 16 tabip odası ve altı hekim grubu, ortak bir bildiri yayınlayarak MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin haklılığını tescilledikleri gibi, TTB’yi savunanları da rezil ettiler.

          16 tabip odası ve altı hekim grubu yayınladıkları ortak bildiride “Başta Türk Tabipleri Birliği Merkez Konsey Başkanı olmak üzere, hekimleri temsil makamındaki insanların, bu makamı taşıyabilmesi için şaibesiz bir geçmişe ve bununla uyumlu kişilik, tavır ve duruşa sahip olması zorunludur.

          72.Büyük Kongre’de seçilen yeni Merkez Konseyi tarafından başkanlığa getirilen Dr. Şebnem Korur Fincancı, hekim haklarını savunmaya ve halk sağlığını iyileştirmeye yönelik değil, Türkiye Cumhuriyeti’nin birliğine, ulusal çıkarlarına ve kamu vicdanına aykırı eylem ve söylemleriyle öne çıkmış bir kişiliktir. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bak sen, herkesin önünde tartışmak şık olmuyormuş! 27 Ekim 2020 | 0 Okunma HD(P)KK vandalizmini göremeyen Necdet Saraç! 26 Ekim 2020 | 2.665 Okunma Necdet Saraç ve terörist Demirtaş 'Sokak'ta buluştu! 24 Ekim 2020 | 1.604 Okunma Kobani ve 15 Temmuz alçaklığı aynı elin oyunudur! 23 Ekim 2020 | 1.186 Okunma Kan lekeli HDP iş birliğiniz örtbas edilemez! 22 Ekim 2020 | 1.268 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar