Teröriste imaj çalışmaları için düğmeye basıldı!

Bülent Arınç’ın “Demirtaş propagandası” yapma zamanlamasının tesadüf olduğunu sanmıyorum. Çünkü aynı günlerde, profesyonel bir elin dokunduğu ve Demirtaş ailesinin kullanıldığı duygusal, merhamet imajı yaratmaya çalışan belgeseller hazırlanmıştır.

          Terörist Selahattin Demirtaş, kendisinin “Öcalan’ın projesidir” dediği HDP’de Eş Başkanlık yapmış ve HDP Eş Başkanı iken gerçekleştirdiği terör örgütü PKK’ya yardım ve yataklık suçlarından dolayı da yaklaşık dört yıldır cezaevinde yatıyor. Selahattin Demirtaş, HDP Eş Başkanı iken şunları çok net ispat etmiştir: İmralı- Kandil hattında terör kuryeliği yaptığını, Türkiye’yi parçalamak isteyen bir bölücü olduğunu, hendek-çukur olaylarında teröristleri azmettirerek askerlerimizi, polislerimizi şehit ettirdiğini, Kobani olaylarında HD(P)KK’lıları sokaklara dökerek ölümlere, yağmalara, yakmalara, yıkmalara provokatörlük yaptığını, PKK’lı teröristlerin ölüsüne-dirisine sahip çıktığını… Bu ve benzeri suçlar, Selahattin Demirtaş’ın çok net gözüken profil özellikleridir.

          Türkiye’de bu terörist profilini olduğundan farklı göstermeye çalışan bir siyaset ve medya alanı vardır. Onlara göre Selahattin Demirtaş suçsuz, günahsız ve hatta kahraman bir siyasetçidir. CHP’nin başını çektiği muhalefetin dört yıldır yaptığı propaganda budur. CHP günün 24 saati “Demirtaş niye cezaevinde, Demirtaş’ın suçu nedir?” yaygarası yapmaktadır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'Azgın Milliyetçilik' kimin sipariş tanımı? 27 Ocak 2021 | 1.129 Okunma Serok Ahmet sen kim, Doğu Türkistan davası gütmek kim? 26 Ocak 2021 | 1.288 Okunma Devrimci kadınlar tüm oyunları bozdular! 25 Ocak 2021 | 1.256 Okunma Azgın, pişkin, yüzsüz muhalefet dizginlenmelidir! 23 Ocak 2021 | 1.340 Okunma Serok Ahmet, terör örgütlerine yakın olan sensin! 22 Ocak 2021 | 1.379 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar