Terörist Demirtaş'a özgürlük kampanyaları ve AİHM'nin ikiyüzlülüğü

Türkiye’deki her türlü ihanete açık muhalefetin elinden, dilinden, AİHM gibi çifte standart olacak kararlarla Türkiye düşmanlığı yapanların masasında istismar figürü olarak kullanılan terörist Demirtaş çekilip alınmalıdır. Bunu da Türk yargısı acilen yapmalıdır.

           Selahattin Demirtaş, terör örgütü PKK’nın mensubu olduğunu defalarca çok açık bir şekilde ifade etti mi?

           İradesinin İmralı ve Kandil’e bağlı olduğunu birçok kez ilan etti mi? Toplam 846 kişinin öldüğü (793’ü şehit) hendek-çukur-Kobani olaylarında PKK’lı teröristleri bizzat terör eylemlerinde destekledi, yönlendirdi ve destek verdi mi?

Bu üç tane sorunun cevabına “Hayır, bunların hiçbirini yapmadı” diyecek olan var mı?

           Siyasi görüşü ne olursa olsun gözü, kulağı, aklı olan hiç kimse Selahattin Demirtaş’ın bu sicilini istese de inkâr edemez. Tüm bunların video kayıtları da mevcuttur.

O zaman Türkiye’deki kanı beş para etmez muhalefet neyin zorlamasını yapmaktadır?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 866 Okunma Heval Meral istersen sen hiç konuşma! 20 Ocak 2022 | 1.327 Okunma Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.215 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.208 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.306 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar