Terör örgütlerine satılmış CHP!

CHP’nin yularını kimi zaman PKK, kimi zaman FETÖ, kimi zaman DHKP-C ve bunların uzantıları tutmaktadır. Bu terör örgütlerine karşı ne zaman geniş çaplı bir operasyon olsa Türkiye’de ilk zıplayan parti CHP olmaktadır.

          Kandil'deki tecavüzleriyle meşhur PKK elebaşı Murat Karayılan’ın İsrail merkezli Jerusalem Post gazetesine verdiği röportajda “AK Parti ile MHP ittifakına karşı çıktığı için CHP ile aynı fikirdeyiz” dedikten kısa bir süre sonra ismini teröristbaşı Öcalan’ın “Mahir Çayan’ın çizgisiyle başladım mücadeleye” ve “Mahir Çayan’ın emanetini HDP’ye teslim ediyorum.” diye büyük önem verdiği terörist Mahir Çayan’dan alan ve terörist Mahir Çayan’ın doğum ve öldürülme yıl dönümünde aksatmadan mesaj atan CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, televizyon ekranlarından “Devletin ordusu Katar’a satılmıştır” demeyi başarmıştır. CHP’nin son beş yıldır yoldaşlığını yapan teröristbaşı Murat Karayılan’a mesaj gönderdi herhalde?

          Türk ordusu sınır içi ve ötesi terörle mücadelede, Azerbaycan’da, KKTC’de, Akdeniz’de her türlü stratejik duruşu sergilerken, başarı elde ederken “Devletin ordusu Katar’a satılmıştır” demek zaten düşman ağzıdır.

          Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HD(P) KK ile ittifak yapan CHP, elbette Türk ordusuna düşmanlık edecektir.

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ruh sağlığı yerinde olmayan muhalefet ve medyası 20 Ocak 2021 | 375 Okunma Senin kafandaki ne silahı? ABD, FETÖ, PKK? 19 Ocak 2021 | 1.052 Okunma Bu muhalefetin aklı ve karakteriyle hukuk aranmaz! 18 Ocak 2021 | 699 Okunma Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 4.305 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.905 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum