Şunların zekâ düzeylerine bakar mısınız?

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, son grup toplantısında tarihi konuşmalarından birisini yaptı. ABD ve Rusya’nın Türkiye ilişkilerinde ikiyüzlü davranışlarına, onların PYD-YPG...

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, son grup toplantısında tarihi konuşmalarından birisini yaptı. ABD ve Rusya’nın Türkiye ilişkilerinde ikiyüzlü davranışlarına, onların PYD-YPG ilişkilerine, Suriye’de kalıcı çözüm bulunmasına, ABD’nin Ülkü Ocakları’nı terör örgütü kapsamında araştırmak için adım atmasına, Anayasa’nın ilk dört maddesinin korunmasına dair çok anlamlı tahliller, tespitler yaptı ve önerilerde bulundu.

          Konuşmasının bir bölümünde de Türkiye’nin terörle mücadeledeki ekonomik maliyetine ve vatandaşın ekonomik sıkıntılarını istismar ederek teröre destek veren siyasi partilerin ilişkilerine dair uzun bir değerlendirme yapmıştı.

          MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin grup konuşması biter bitmez bir algı ve kara propaganda çalışması başlattılar. Neymiş efendim “Devlet Bahçeli kebapçıları bölücü diyerek hedef almış…”

          Ben bu ülkede bu kadar ahmak ve aptal olduğunu inanın bilmiyordum. Bu algı çalışmasını ve propagandayı yapanları görünce gerçekle yüz yüze geldim. Parti genel başkanları, parti yöneticileri, sanatçılar, yazarlar, yorumcular, televizyon haber kanalları, gazeteler, proflar ciddi ciddi MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Kebapçılar Bölücü” dediğini tartıştılar, yazdılar çizdiler.

          “Kebapçılar Bölücü” propagandası çıkardıkları bölüm şurası… Bu bölümün tamamını koyuyorum ki, konuşmanın bütünlüğünde zaten konu çok net anlaşılacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD'nin Türkiye'deki kahramanları! 12 Ekim 2021 | 4.355 Okunma Sütçü İsmail'in sütsüzlükleri! 11 Ekim 2021 | 1.881 Okunma CHP-HDP kebapçısı Meral ve kürsüdeki kebapçısı 08 Ekim 2021 | 4.766 Okunma Şunların zekâ düzeylerine bakar mısınız? 07 Ekim 2021 | 1.948 Okunma PKK'ya ödüle susanlar, TÜRKGÜN'ü yaftalıyor! 06 Ekim 2021 | 1.802 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar