Şunların zekâ düzeylerine bakar mısınız?

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, son grup toplantısında tarihi konuşmalarından birisini yaptı. ABD ve Rusya’nın Türkiye ilişkilerinde ikiyüzlü davranışlarına, onların PYD-YPG...

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, son grup toplantısında tarihi konuşmalarından birisini yaptı. ABD ve Rusya’nın Türkiye ilişkilerinde ikiyüzlü davranışlarına, onların PYD-YPG ilişkilerine, Suriye’de kalıcı çözüm bulunmasına, ABD’nin Ülkü Ocakları’nı terör örgütü kapsamında araştırmak için adım atmasına, Anayasa’nın ilk dört maddesinin korunmasına dair çok anlamlı tahliller, tespitler yaptı ve önerilerde bulundu.

          Konuşmasının bir bölümünde de Türkiye’nin terörle mücadeledeki ekonomik maliyetine ve vatandaşın ekonomik sıkıntılarını istismar ederek teröre destek veren siyasi partilerin ilişkilerine dair uzun bir değerlendirme yapmıştı.

          MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin grup konuşması biter bitmez bir algı ve kara propaganda çalışması başlattılar. Neymiş efendim “Devlet Bahçeli kebapçıları bölücü diyerek hedef almış…”

          Ben bu ülkede bu kadar ahmak ve aptal olduğunu inanın bilmiyordum. Bu algı çalışmasını ve propagandayı yapanları görünce gerçekle yüz yüze geldim. Parti genel başkanları, parti yöneticileri, sanatçılar, yazarlar, yorumcular, televizyon haber kanalları, gazeteler, proflar ciddi ciddi MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin “Kebapçılar Bölücü” dediğini tartıştılar, yazdılar çizdiler.

          “Kebapçılar Bölücü” propagandası çıkardıkları bölüm şurası… Bu bölümün tamamını koyuyorum ki, konuşmanın bütünlüğünde zaten konu çok net anlaşılacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 410 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 745 Okunma Arap Mithat bu kötü yola nasıl düştün sen? 12 Ocak 2022 | 166 Okunma 'Herşeye karşıyız' ruh hastalığı 11 Ocak 2022 | 75 Okunma Demirtaş İçişleri Bakanı, Karayılan Genel Kurmay Başkanı olur artık! 10 Ocak 2022 | 240 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar