Suçun üstünlüğünü ve derecesini göremeyen ahmaklar!

Dünyanın en iyi hukukçularını toplayın. Bir tarafa terörist Demirtaş’ın işlediği suçları, diğer tarafa da Alaattin Çakıcı’nın işlediği suçları koyun… Bu kıyaslamada bile Türk milleti gelir CHP’lilerin yüzüne tükürür.

          Türkiye her türlü ihanetin temsilciliğine soyunan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alaattin Çakıcı’ya sataşarak ve terörist Demirtaş’a sahip çıkarak başlattığı gündem hala tartışılmaya devam ediyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı, Alaattin Çakıcı’nın cevap açıklamasıyla körüklenen bu tartışma devam ederken, Bülent Arınç’ın da “Selahattin Demirtaş tahliye olmalıdır” sözleri sonrası tüm televizyon tartışma programları, gazete köşeleri, sosyal medya sayfaları ve siyasilerin açıklamaları Alaattin Çakıcı-terörist Demirtaş kıyaslamalarıyla doldu ve taştı.

          CHP’nin etrafında toplanan partiler, yazarlar, yorumcular sürekli terörist Demirtaş’ın nasıl masum ve suçsuz olduğuna, Alaattin Çakıcı’nın da nasıl bir suç deposu olduğuna dair propaganda yapıyorlar.

          Ama bu embesiller “Suçun da üstünlükler gibi, dereceleri vardır“ sözünün ne anlama geldiğinin ve Alaattin Çakıcı’yla terörist Demirtaş’ın suçlarıyla ilgili bir kıyaslama yapıldığında rezil olacaklarının farkında değillerdir. Belki de farkındalar ama embesil olduklarından “bir şey olmaz” gözüyle bakıyorlar.

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu muhalefetin aklı ve karakteriyle hukuk aranmaz! 18 Ocak 2021 | 669 Okunma Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 4.296 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.901 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor! 14 Ocak 2021 | 397 Okunma HD(P)KK küser diye Diyarbakır ana ve babalarının yüzüne bakmıyorlar! 13 Ocak 2021 | 696 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar