Soner Yalçın, Demirtaş yazılarını unuttun mu?

          Terörist Demirtaş Türkiye’de yaptığı bölücülüğü, teröristleri azmettirmeyi, terör örgütü mensubu olmayı ABD, Arabistan, İran, Kuzey Kore, Çin gibi ve daha...

          Terörist Demirtaş Türkiye’de yaptığı bölücülüğü, teröristleri azmettirmeyi, terör örgütü mensubu olmayı ABD, Arabistan, İran, Kuzey Kore, Çin gibi ve daha birçok benzer ülkelerde yapmış olsaydı sorgusuz sualsiz idam edilir miydi, edilmez miydi?

          Ya da yine Türkiye’den örnek verelim. Atatürk zamanı ya da 1970’li yıllarda benzerleri gibi idam edilir miydi, edilmez miydi?

Tüm bunlara hayır diyebilecek olan var mıdır?

          Biz bu soruyu bugün herkese değil de Oda TV sahibi ve Sözcü yazarı Soner Yalçın’a soracağız sadece… Daha önce de birçok soru sorduk ama hiçbirine dönüş yapmadı yahut yapamadı. Hep kaçak güreşiyor. Kelime oyunları yapıyor. Cümlelerini kalem dansözü gibi oynatıyor. Dünkü “Sövgü ve Övgü” başlıklı yazısında benim İsmail Küçükkaya’ya terörist Demirtaş’ın eşini programına çıkarmasına gösterdiğim tepki üzerinden şahsımı işaretleyen şu cümleleri yazdı:

“Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı ise şunu yazdı:

-“Sol medya alayınız alçak, alayınız insanlık duygularını kaybetmiş yaratıksınız.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Serok Ahmet kahkahalar eşliğinde rezil oldu 30 Eylül 2022 | 397 Okunma Seni çok arayacağız, çok özleyeceğiz... 29 Eylül 2022 | 131 Okunma Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz! 28 Eylül 2022 | 627 Okunma CHP'nin sosyolog Emre Kongar'ı bile psikoloğa muhtaç! 27 Eylül 2022 | 123 Okunma Tiyatro, maskaralık ve evlat nutukları 26 Eylül 2022 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar