Serok Ahmet, terör örgütlerine yakın olan sensin!

Serok Ahmet ne yandan bakarsak bakalım inan çok komik bir adamsın… CHP projelerinin başarısı için sana kurdurulan yancı partin son günlerdeki konuşmanla tam çadır tiyatrosuna dönüştü.

          Türk siyasetinin fıkrası olan “Serok Ahmet” için Selçuk Özdağ’a yapılan saldırı bulunmaz bir nimet olmuştur. Aşırı ve zorlama bir yorum olarak mı gördünüz bunu? Asla değil…

          Terör örgütü PYD için “meşru görüyorum” diyen, PKK’lı teröristleri bizzat azmettirerek 846 kişiyi öldürten terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen, teröre yardım ve yataklık eden HDP’li belediyelere sahip çıkan, Kobani olaylarında 53 kişinin ölümüne sebebiyet veren HDP’li yöneticilere yapılan operasyonlara karşı çıkan birinin, Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıda üzüntüye dayalı bir his duyması mümkün değildir.

          Selçuk Özdağ’ın geçmişteki dönekliklerinden, FETÖ’yü savunmak için MHP’ye yaptığı saldırılardan, Türk polisine karşı aşağılık muamelesinden nefret eden biriyim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Herşey tıkır tıkır çöp oldu 01 Mart 2021 | 44 Okunma CHP-HDP-İP ittifakı yolun sonunda mı yoksa rol mü? 27 Şubat 2021 | 296 Okunma Türk Gençliğine değer veren liderin duruşu! 26 Şubat 2021 | 118 Okunma Sürekli HD(P)KK'nın kucağına düşen muhalefet! 25 Şubat 2021 | 97 Okunma Tarık Buğra'nın mirası değil, Osman Kavala'nın misyonu 24 Şubat 2021 | 401 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar