Serok Ahmet, terör örgütlerine yakın olan sensin!

Serok Ahmet ne yandan bakarsak bakalım inan çok komik bir adamsın… CHP projelerinin başarısı için sana kurdurulan yancı partin son günlerdeki konuşmanla tam çadır tiyatrosuna dönüştü.

          Türk siyasetinin fıkrası olan “Serok Ahmet” için Selçuk Özdağ’a yapılan saldırı bulunmaz bir nimet olmuştur. Aşırı ve zorlama bir yorum olarak mı gördünüz bunu? Asla değil…

          Terör örgütü PYD için “meşru görüyorum” diyen, PKK’lı teröristleri bizzat azmettirerek 846 kişiyi öldürten terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyen, teröre yardım ve yataklık eden HDP’li belediyelere sahip çıkan, Kobani olaylarında 53 kişinin ölümüne sebebiyet veren HDP’li yöneticilere yapılan operasyonlara karşı çıkan birinin, Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıda üzüntüye dayalı bir his duyması mümkün değildir.

          Selçuk Özdağ’ın geçmişteki dönekliklerinden, FETÖ’yü savunmak için MHP’ye yaptığı saldırılardan, Türk polisine karşı aşağılık muamelesinden nefret eden biriyim.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 410 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 745 Okunma Arap Mithat bu kötü yola nasıl düştün sen? 12 Ocak 2022 | 166 Okunma 'Herşeye karşıyız' ruh hastalığı 11 Ocak 2022 | 75 Okunma Demirtaş İçişleri Bakanı, Karayılan Genel Kurmay Başkanı olur artık! 10 Ocak 2022 | 240 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar