Serok Ahmet sen kim, Doğu Türkistan davası gütmek kim?

Doğu Türkistan’da işkence gören, şehit edilen Uygur Türklerine sahip çıkıyor gözükenler, Türkiye’de 50 bin kişiyi öldüren, şehitlerimizin katili terör örgütünün unsurlarına sahip çıkıyorsa, buradaki çok net propaganda oyununu görmek gerekmiyor mu?

          Türkiye’deki muhalefet birçok konuda tek merkezden üretilen propagandaları kullanıyor. “Bugün, bu hafta, bu ay bu konu işlenilecek” diye aldıkları talimatların propagandasını yapıyorlar. Tek merkezden yönetilen, tek tip bir muhalefet var. Neye karşı çıkılacaksa beraber karşı çıkıyorlar, neye sahip çıkılacaksa beraber sahip çıkıyorlar. Kemal Kılıçdaroğlu, Pervin Buldan, Meral Akşener, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu ve bu isimler etrafında birleşen kim varsa ellerine tutuşturulan propagandalarda bildiğiniz kurşun asker oluyorlar.

          Bunların yaptığı en tuhaf, en garip propaganda ise Doğu Türkistan davası üzerinden Cumhur İttifakı’na saldırmaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pinokyo olmayı ne zaman bırakacaksın Yavuz Bey? 20 Şubat 2021 | 758 Okunma Boğaziçi'nde terör damarı ve kadrosu var! 19 Şubat 2021 | 247 Okunma HD(P)KK’YI “İYİ” dost gören Sizsiniz! 18 Şubat 2021 | 168 Okunma Heval Kemal'in başını çektiği ihanet muhalefeti! 17 Şubat 2021 | 218 Okunma Mücadelesiz sıfat, sadakatsiz hayat! 16 Şubat 2021 | 69 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar