Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin evinden çıkarken şemsiyeyi tutan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görmeyip, saniyelik şemsiyesiz kalınan anı sırf Cumhur İttifakı içine fitne salmak için kullananlar, inanın çukurdan da aşağı bir seviyededir.

          "İhtiyarın biri yolda bir avcı görür. Avcı omzunda tüfeğinin yanı sıra ellerinde ucu çatallı demirden yapılmış bir alet, bir ağ, bir de torbada tezek taşıyor. Hani o yakıt olarak kullanılan hayvan pisliği. Bir de köpeği vardır avcının. İhtiyar, avcıyı böyle teçhizatlı görünce, ‘Oğlum, bu tüfeği anladık onunla atarsın vurursun. Bu köpek ne işe yarıyor?’ diye soruyor. Avcı da ‘Av uzak bir yere düşer, uçuruma falan düşer, köpekte gider onu alır’ der. ‘Peki, bu demir çubuk ne işe yarar?’ sorusunu soruyor ihtiyar. Avcı ‘Av mağara gibi ince bir yere girerse, o demiri sokar ve kancasıyla çıkartırız’ açıklamasını yapar. İhtiyar ‘Peki oğlum, bu tezek ne için?’ diye sorunca avcı şu yanıtı verir: Bazen av girdiği yerden çıkmaz ve tezeği yakar tütsü gibi dumanını veririz mağaranın içine, öyle çıkarırız. İhtiyar yine sorar: Tamam onu da anladık şu ağ ne işe yarar? Avcı, ‘Bunu da dışarı çıkınca üzerine atarsın, hiç kımıldayamaz’ der. İhtiyar bunu duyunca ‘E oğul, Allah kimseyi senin eline düşürmesin’ karşılığını verir.”

Bu fıkrayı niye mi anlattım?

          Türkiye’deki ruh sağlığını yitirmiş muhalefet medyasını tarif etmek için… Allah kimseyi bunların eline düşürmesin. Bunlardaki fitne, fesat, senaryo yazma, olayları saptırma, hayal dünyasından uydurma dünyadaki başka bir medya kuruluşunda yoktur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.170 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.198 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.301 Okunma Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 425 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 762 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar