Sadece sizin mi namusunuz var azgın muhalefet?

Bu muhalefet, Süleyman Soylu’nun yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren annesinin namusuna dil uzatıldığında susuyorsa, o onların karakter erozyonudur. Bu hâlleri de bizi asla şaşırtmamıştır.

Bir haksızlık karşısında “tarafsızım” diyen biri, artık bir taraf olmuştur.

          Brachovel Türkiye’de CHP’nin başını çektiği muhalefetin nasıl bir karaktersiz, nasıl bir vicdansız, nasıl bir merhametsiz, nasıl bir tarafgir olduğu geçtiğimiz haftalarda yaşanan bir olayla yine anlaşıldı. Süleyman Soylu’nun “45 gündür anam hastanede, annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım bakan olsam ne yazar millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder? Twitimle yeniden alınırsa da provokasyon sayacağım” şeklindeki tepkisi için muhalefet takındığı tavırla üç maymun rolünü oynadı.

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 866 Okunma Heval Meral istersen sen hiç konuşma! 20 Ocak 2022 | 1.327 Okunma Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.215 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.208 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.306 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar