PKK’yı seven Serok ile PKK'yı ezen Serok farkı!

          Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, geçtiğimiz cuma günü Diyarbakır’a “Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve Yapımı...

          Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, geçtiğimiz cuma günü Diyarbakır’a “Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Açılış Töreni” vesilesiyle bir ziyarette bulundu. Bu ziyaret esnasında aynı zamanda evlatları HD(P)KK tarafından kaçırıldığı için HDP İl örgütü önünde eylem yapan anaları-babaları da ziyaret etti. Onlara sahip çıktı ve destek verdi.

          Cumhurbaşkanı açılış töreninde bol bol terör örgütü PKK’nın ve siyasi uzantısı HDP’nin karanlık ve hain yüzüne yönelik ağır eleştirilerde bulundu. Ama ne hikmetse buna rağmen CHP ve kuyrukları kendilerinin HDP birlikteliklerini maskelemek için bir “çözüm süreci” masalına başladılar. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hangi konuşması içinde “çözüm süreci” mesajını aldılar anlamak mümkün değildir.

Mesela şu cümleden mi?

          “Sizler Kurşunlu Camii’ni tahrip edenleri de ona sahip çıkanları da gayet iyi biliyorsunuz. Sizler buraya gelmeden önce ziyaret ettiğimiz Diyarbakır annelerinin yüreklerini kimlerin yaktığını da gayet iyi biliyorsunuz. Sizler başkalarının evlatlarını dağa, ölüme gönderenlerin kendi evlatlarını yurt dışında nasıl ihtimamla büyüttüklerini, yaşattıklarını da gayet iyi biliyorsunuz.”

Mesela şu cümleden mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK’yı seven Serok ile PKK'yı ezen Serok farkı! 12 Temmuz 2021 | 29 Okunma HD(P)KK’nın ortakları neyin telaşındasınız? 12 Temmuz 2021 | 2.422 Okunma Rezil olmaktan bıkmayan muhalefetin istismarları 10 Temmuz 2021 | 2.509 Okunma Murat Karayılan yolundan giden Soylu düşmanları! 09 Temmuz 2021 | 166 Okunma "Hiç panik yok, çok eğleneceğiz çook!" 08 Temmuz 2021 | 297 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar