PKK'ya ödüle susanlar, TÜRKGÜN'ü yaftalıyor!

          Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen “6. Anadolu Medya Ödülleri” programında TÜRKGÜN gazetesi “Yılın Gazetesi”...

          Geçtiğimiz ay Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen “6. Anadolu Medya Ödülleri” programında TÜRKGÜN gazetesi “Yılın Gazetesi” ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden almıştı. Bu ödül özellikle CHP ve diğer kuyruk partilerinin yazarlarını, yorumcularını, sosyal medya trollerini âdeta çıldırtmıştı.

          TÜRKGÜN gazetesi milliyetçi çizgide, milli ve manevi içerikte, yeri geldiğinde iktidarın yanlışlarını dahi eleştirebilme öz güveninde olan bir gazetedir.

          “İktidar yalakası” diye yaftalanacak hiçbir özelliğimiz yokken, TÜRKGÜN gazetesi olarak aldığımız ödülü bu tür yaftalarla lekelemeye çalıştılar.

          Bizim, bu köşelerde hükümetin- iktidarın uygulamaları içinde yanlış gördüğümüz birçok konu hakkında kimi zaman sert, kimi zaman hafif tonda eleştirilerimiz oldu.

          Ama bizi aldığımız ödül üzerinden itibarsızlaştırmaya çalışan CHP ve ittifak ortaklarının yazarları, yorumcuları, sosyal medya trolleri HDP’nin önünde bağlı bir ite dahi laf söyletmeyip, onu savunup, onu korurken biz Cumhur İttifakı içindeyken bile yanlışa yanlış, doğruya doğru deme erdemini gösterdiğimiz hâlde “İktidar yalakası” diye yaftalamaya çalışıyorlar.

          Oysa kendileri “ihanetin yalakası, hainin yandaşı” olmuşlar, bize de kirli yaftalarını bulaştırmaya çalışıyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taş fırını erkeği Tamer Karadağlı'ya karşı bölücü dayanışması 13 Ekim 2021 | 4.523 Okunma ABD'nin Türkiye'deki kahramanları! 12 Ekim 2021 | 4.397 Okunma Sütçü İsmail'in sütsüzlükleri! 11 Ekim 2021 | 1.886 Okunma CHP-HDP kebapçısı Meral ve kürsüdeki kebapçısı 08 Ekim 2021 | 4.771 Okunma Şunların zekâ düzeylerine bakar mısınız? 07 Ekim 2021 | 1.952 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar