'PKK komşu olsun' 'Kürdistan kurulsun' diyen bildiriciler

          103 emekli amiral, son dönemde gündeme gelen “tekkedeki amiral”, “Montrö’nün tartışmaya açılması” ve “Atatürk ilke ve devrimleri konularında” açıklama...

          103 emekli amiral, son dönemde gündeme gelen “tekkedeki amiral”, “Montrö’nün tartışmaya açılması” ve “Atatürk ilke ve devrimleri konularında” açıklama yaptı. Bu gündemle alakalı bir hassasiyetleri olduğu için mi bildiri yayınladılar? Bugüne kadar hassasiyet sahibi olduklarına dair bir duruşları olmadı. Türk devletini ve hükümetini dört koldan sıkıştırmaya dair bir atmosfer olduğu için sadece aldıkları talimatı yerine getirdiler.

          103 emekli amiralin bildirisi gündem olunca sosyal medya hesabımdan “103 emekli Amiral’in ”HDP’nin kapatılmasına, CHP-HD(P)KK ilişkisine ve terörist Demirtaş sevdasına bakışı nedir çok merak ediyorum. Bu konularda niçin bir tepki ve tavır bildirisi yayınlamıyorlar? İrtica Türkiye Cumhuriyeti için tehlike de, bölücülük, PKK’lılık demokrasi mi?”

          “Terör örgütü PKK’ya bu bakış açısında olan CHP’li bu emekli asker de o bildiriye imza atmış... Milli ve manevi değerler söz konusu olunca başkalaşım geçirenler, PKK söz konusu olunca bu şekilde olmaları tuhaf değil mi?”

          “103 emekli asker içinde o bildiriye imza atmak için sazan olanın yanında asıl organize eden kim? Bu emekli askerleri arayıp iletişim kuran kim ise, o ortaya çıkarılırsa amaç ve hedef daha net anlaşılır!” paylaşımı yaparak konuya tepkimi göstermiştim.

          CHP yöneticileri 103 emekli amiralin bildirisine destek veriyorsa, bu olayın planlanması da onların bilgisi dahilinde gerçekleşmiştir.

          103 emekli amiral Türkiye’de asker olma hassasiyetini ilgilendiren onca hadise olurken niçin toplanıp bildiri yayınlama desteği duymadılar?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
'PKK komşu olsun' 'Kürdistan kurulsun' diyen bildiriciler 05 Nisan 2021 | 357 Okunma Proje ablanın histeri nöbetleri! 03 Nisan 2021 | 291 Okunma AYM terör odaklarını, teröristleri değil Türkiye'yi korur! 02 Nisan 2021 | 83 Okunma Erşat Salihi ile görüşmüş, ajans karar verse HDP ile de görüşecekti! 01 Nisan 2021 | 306 Okunma HD(P)KK ittifakıyla Türklük davası mı olur? 31 Mart 2021 | 109 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar