PKK-FETÖ adına canlı bomba olan Bülent Arınç!

Bülent Arınç’ı bir gün olsun vatansever bir duruş sergilerken, hainler karşısında şehitlerin, gazilerin yanında yer alırken görmedik… Son 20 yılda kendini tamamen PKK-FETÖ atmosferine teslim etmiştir.

Geçtiğimiz Perşembe günü “Joe Biden üfledi, bazıları heyecan yaptı!” başlıklı bir yazı yazdım. Gazeteye gönderdim. Gazete o günün akşamı saat 20.00’de baskıya girdi.

O yazı içinde ABD’deki yönetim değişikliğiyle birlikte “Kürt açılımı”, “teröristlere af” ve “Cumhur ittifakını bozma” peşinde koşanların birden bir beklenti içine girdiği ve heyecan yaptıklarını yazmıştım.

Ve o yazıyı özetleyebileceğim şu cümleleri yazmıştım: “Cumhur İ ttifakı’nı bozmak, dağıtmak, gücünü zayıflatmak isteyen güçler her türlü fitne oranını arttırarak harekete geçmiştir. Türkiye milli duruşunu her alanda gösterdikçe birilerinin rahatsızlığı oldukça artmaktadır. Türkiye’de ekonomide ve hukukta yaşanacak reform dönemi hainlere, bölücülere, teröristlere fırsat ve nefes dönemi değil, Türk milletinin huzurunu, refahını sağlayacak adımlar barındırır ancak. İ şte bu süreçte içimizde görünenlere de, dışımızdaki düşmanlara da çok dikkat etmeliyiz. Cumhur İ ttifakı, Türk milletinin varlığını, geleceğini koruma adına ilkeler etrafında kurulmuş bir ittifaktır. Gerek Sayın Erdoğan, gerek Sayın Bahçeli bu ilkeleri korumak için oldukça titiz, ölçülü ve samimi davranmaktadır.

Dediğim gibi, bu cümlelerin olduğu yazım Perşembe akşam saat 20.00’de baskıya girdi ve Cuma günü de Türkiye’ye dağıtıldı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Serok Ahmet sen kim, Doğu Türkistan davası gütmek kim? 26 Ocak 2021 | 108 Okunma Devrimci kadınlar tüm oyunları bozdular! 25 Ocak 2021 | 1.239 Okunma Azgın, pişkin, yüzsüz muhalefet dizginlenmelidir! 23 Ocak 2021 | 1.339 Okunma Serok Ahmet, terör örgütlerine yakın olan sensin! 22 Ocak 2021 | 1.377 Okunma Devrimcilerin kraliçesi Ayşenur Arslan'ın bunak fıkrası 21 Ocak 2021 | 1.397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar