Nuh Albayrak akıl hocan Serok Ahmet mi?

          2023 seçimleri dünyadaki ve bölgemizdeki gelişmeler açısından Türkiye adına gerçekten çok önemlidir. Sınırlarımızda terör örgütlerine...

          2023 seçimleri dünyadaki ve bölgemizdeki gelişmeler açısından Türkiye adına gerçekten çok önemlidir. Sınırlarımızda terör örgütlerine “devletçik” kurdurma projeleri yine devam ediyor, ABD Yunanistan’a Türkiye’ye küstahlık yapsın diye hem üs kuruyor hem de silah yığınağı yapıyor, özellikle savunma sanayindeki milli ve yerli teknolojik üretimlerimiz her türlü emperyalist unsuru çılgına çeviriyor. Bu özetlediğim konularda da Türkiye’deki muhalefet hep düşman safından bize sesleniyor.

          Bir de Türkiye içinde ülkeyi bölme ve parçalama gayesi olan HD(P)KK gibi unsurlar muhalefet tarafından el üstünde tutulunca, her şey daha anlaşılır hale geliyor.

          2023 seçimlerinde bunlara engel olan Cumhur ittifakından kurtulma seferberliği başlattılar. ABD’den özgürlük ve demokrasi dilenen muhalefet, 2023 seçimlerini son fırsat görmektedir. O yüzden denemedikleri pozisyon, yöntem ve plan bırakmamışlardır.

          Bunlar tarafından Cumhur ittifakına yönelik akıl almaz iftiralar atılıyor. Kirli algılar ve kara propagandalarla Cumhur ittifakı zayıflatılmak ve devrilmek isteniyor. Bunun içinde muhalif medyanın televizyonları, gazeteleri olağanüstü bir çaba içindedir. Sosyal medya alanları da bunlar için adeta propaganda cephesi vazifesini görmektedir.

Ama işin en garip, en tuhaf tarafı ne biliyor musunuz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Etiket elinde bekleyen fırsatçılar 05 Temmuz 2022 | 92 Okunma Fidayda Mansur Yavaş'ın mektupları 04 Temmuz 2022 | 338 Okunma Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 138 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 572 Okunma Türk Ocaklarına ceketi bile girmemeliydi! 29 Haziran 2022 | 670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar