Murat Karayılan yolundan giden Soylu düşmanları!

          Süleyman Soylu’yu itibarsızlaştırma, yıpratma meselesi bir organize suç örgütü liderinin açıklamalarıyla bugün başlayan bir mesele değildir. Süleyman Soylu...

          Süleyman Soylu’yu itibarsızlaştırma, yıpratma meselesi bir organize suç örgütü liderinin açıklamalarıyla bugün başlayan bir mesele değildir. Süleyman Soylu, İçişleri Bakanı olduğu günden bu yana gerek trafik terörü, gerek uyuşturucu terörü, gerek suç örgütlerinin terörü, gerekse de terör örgütlerinin eylemleri karşısında mücadele ve önleme metodlarını çok başarılı uyguladığı için hedef hâline getirilmiştir.

          Üç yıl önce Kandil’deki Murat Karayılan alçağının “Adını anmak istemediğim Süleyman Soylu mu, soysuz mu? Süleyman Soylu tahriş ediyor, böyle İçişleri Bakanı olmaz” diye hakaretleri sıralamasının sebebi de işte bu yüzdendir. Kandil’deki teröristbaşları her konuşmasında sürekli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef göstermektedir. Bunun ana sebebi de Türk devletinin terörle mücadelesindeki başarısı, kararlılığı ve tavizsiz duruşudur. Bu üç isim terör örgütü PKK’nın kâbusu olduğu için, teröristbaşları onların isimlerini anmadan cümle kuramıyorlar.

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli de kendi duruşunun gereği olarak son günlerde büyük yıpratma saldırılarına maruz kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya “Bilhassa terörle mücadele alanında ismini altın harflerle yazdıracak İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya yapılan itibar suikastlarını, siyasi linç girişimlerini, zulme varan isnatları kaygıyla izlediğimizi, asla ama asla kabul etmediğimizi tarihe not olarak düşmek istiyorum.

Kim demiş, Sayın Soylu yalnız diye?

Kim demiş, Sayın Soylu kimsesiz diye?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhur İttifakı’nı bozma, parçalama fitneleri! 17 Temmuz 2021 | 88 Okunma Ruhlarındaki 15 Temmuz ihanet ateşi hâlâ yanıyor! 16 Temmuz 2021 | 81 Okunma HD(P)KK pazarlığını güçlendirme peşinde! 15 Temmuz 2021 | 52 Okunma Türkgün çelik gibidir iftiralarınız bükemez! 14 Temmuz 2021 | 3.965 Okunma Ajans çalıyor, CHP, HDP, İP ve kuyrukları oynuyor! 13 Temmuz 2021 | 197 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar