Mektupçu Mansur, CHP'ye mektup yazamıyor musun?

          Hormonlu algıların, şişirme propagandaların üzerinde gezdirilen Mansur Yavaş’a yıllardır MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye 12 Eylül 2010 referandum dönemi yazdığı...

          Hormonlu algıların, şişirme propagandaların üzerinde gezdirilen Mansur Yavaş’a yıllardır MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye 12 Eylül 2010 referandum dönemi yazdığı mektubu hatırlatıp, geldiği ve şu an durduğu nokta üzerinden bir özür hatırlatması yapıyorum. Ama suçunu ve Ülkücü Harekete ihanetini çok iyi bildiği için hiç oralı olmuyor.

          2 yıldır Ankara’nın başında Beldiye Başkanı ama Ankara’ya gözle görülür hiçbir şey yapmadan, seçim öncesi vaat ettiği hiçbir şeyi gerçekleştirmeden onun etrafında nemalanan siyaset çetesi şimdi hormonlu algılarla, şişirilmiş propaganda yöntemleriyle Cumhurbaşkanı adayı olarak onu pazarlamaya çalışıyor.

          “Höt” desen “al sana Türkiye” diyecek, hayatında hiçbir mücadelesi olmamış adamı Türkiye’nin başına Cumhurbaşkanı olarak görmek istemek ise ayrı ahmaklık ama işte bunu bile demokrasi içinde görebiliyoruz.

          Çok parti (MÇP, BBP, ANAP, MHP, CHP) gezmeyi marifet sayan, menfaati nerdeyse çadırını oraya kuran Mansur Yavaş ne yapmış da Türkiye’nin geleceğini belirleyecek biri olarak hayal kuruyorsunuz?

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye mektup yazıp aslında nasıl bir oyun içinde yer aldığını ortaya koyan Mansur Yavaş niçin CHP’nin ihanetleri karşısında ağzını açamıyor?

Aptallığa, ahmaklığa, üç maymunu oynamaya gerek yok, herşey ortada ve nettir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Serok Ahmet kahkahalar eşliğinde rezil oldu 30 Eylül 2022 | 397 Okunma Seni çok arayacağız, çok özleyeceğiz... 29 Eylül 2022 | 131 Okunma Zübeyde Hanım'ı tiyatronuza alet etmeseydiniz! 28 Eylül 2022 | 627 Okunma CHP'nin sosyolog Emre Kongar'ı bile psikoloğa muhtaç! 27 Eylül 2022 | 123 Okunma Tiyatro, maskaralık ve evlat nutukları 26 Eylül 2022 | 120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar