Kullanışlı Atatürk düşmanları kimden talimatlı?

          Türkiye'de AKP iktidarını erken seçime mecbur etmek için her türlü propaganda baskısı, çeşitli siyasi ve sosyal tezgâhlar, özel planla hazırlanmış algı...

          Türkiye'de AKP iktidarını erken seçime mecbur etmek için her türlü propaganda baskısı, çeşitli siyasi ve sosyal tezgâhlar, özel planla hazırlanmış algı çalışmaları yapılırken, bunlara karşı önleyici bir duruş hassasiyeti gösterilmesi gerekirken, AKP bünyesinde görünen bazıları karşı tarafın elini güçlendirmek için her türlü malzemeyi vermektedir.

          Hele ki AKP bünyesinde görünerek Atatürk’e zamanlı -zamansız yapılan sözlü saldırılar sinsi muhalefetin eline güçlü propaganda malzemesi olarak verilmektedir. Aslında muhalefetin Atatürk konusunda hiçbir hassasiyeti yokken, Atatürk’ü her olayda maske olarak kullanırken, bunların vermiş olduğu malzemeler Türkiye’deki muhalefetin hareket alanını güçlendirmektedir.

          AKP iktidarı bünyesinde görünenlerin Atatürk’e yapmış olduğu saldırıların iktidara -hükümete sağladığı hiçbir katkı yokken, eğer Atatürk’e saldırılarda ısrarlı bir hâl varsa elbette burada bir oyun oynandığını da sorgulamamız gerekiyor.

          Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ve yönetim kadrosu, Atatürk konusunda gayet saygılı, ölçülü ve Atatürk’ün tarihsel hakkını teslim eden açıklamalar, konuşmalar yaparken birilerinin bu atmosferi bozmak için Atatürk’e yapmış olduğu hakaretler ve düşmanlıklar elbette bizler tarafından dikkatlice takip edilmektedir.

Bir insanın amacı ne ola ki Atatürk’e saldırma ihtiyacı hissetsin?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yerel seçimde aday çıkarma, Cumhurbaşkanlığında aday çıkar oyunu 10 Haziran 2021 | 88 Okunma Muhalefetin Sedat Peker ikiyüzlülüğü ve oyun içinde oyunlar 09 Haziran 2021 | 279 Okunma Atalarının yarım kalan hayallerine mi yanıyorsun? 08 Haziran 2021 | 175 Okunma Eksik ideoloji ve bozulan DNA'dan kasıt ne? 07 Haziran 2021 | 100 Okunma Kullanışlı Atatürk düşmanları kimden talimatlı? 05 Haziran 2021 | 93 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar