Klasik CHP modeli: Yalan söyle, inkâr et

          CHP’de siyasi yalan, iftira, inkâr, tezgâh ne ararsanız hepsi var. Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi bu özelikler konusunda adeta birbiriyle yarışıyor. Ne yaptıklarına adam gibi sahip...

          CHP’de siyasi yalan, iftira, inkâr, tezgâh ne ararsanız hepsi var. Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi bu özelikler konusunda adeta birbiriyle yarışıyor. Ne yaptıklarına adam gibi sahip çıkıyorlar, ne de yaptıklarından geri duruyorlar.

          Biliyorsunuz CHP İstanbul İl Başkanlığına Canan Kaftancıoğlu geldiği günden bu yana Türkiye’de gündem…

Gündem olduğu konular elbette hayırlı olacak konular değil…

          Terör örgütü kurucularına yönelik övgüleri, terör örgütünün uzantısı sözde siyasi partilere sahip çıkması, Türklüğe ve İslam’a yönelik aşağılık ifadeleri, sözde Ermeni Soykırımına dair propagandaları, “Mustafa Kemal Atatürk’ün askerleriyiz” sloganını militarist bulması ve terörist Demirtaş’a yakınlığı hep tartışıldı ve hala da tartışılmaya devam ediyor. Canan Kaftancıoğlu’nun özellikle Ermeni Soykırımı iftirasına hizmet eden ve sahip çıkan twitleri yeniden gündem oldu.

          Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD Başkanı Joe Biden’in ve CHP’nin ittifak ortağı HD(P)KK’nın Ermeni Soykırımı iftirasına destek veren açıklamalarına karşı sessizliğe gömülmesi herkesin aklına Canan Kaftancıoğlu’nun özellikle şu iki sosyal medya paylaşımını getirdi:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Klasik CHP modeli: Yalan söyle, inkâr et 01 Mayıs 2021 | 39 Okunma PYD'ye teşekkür edenle YPG'yi öven ikili! 30 Nisan 2021 | 143 Okunma Dağdaki başarılı mücadeleyi şehirde gölgelemeyin! 29 Nisan 2021 | 100 Okunma Biden'a kızma, HDP'ye sus kansızlığı! 28 Nisan 2021 | 193 Okunma Sami Selçuk isimli truva atı deşifre oldu! 27 Nisan 2021 | 1.619 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar