Kemal Kılıçdaroğlu, hainlere müjde üstüne müjde dağıtıyor!

          Çizgi film kıvamındaki devrimci Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’ye sinyal üstüne sinyal gönderiyor ve gerçekten enerjisini hiç kaybetmedi. Muhteşem bir gayreti, çabası vardır....

          Çizgi film kıvamındaki devrimci Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’ye sinyal üstüne sinyal gönderiyor ve gerçekten enerjisini hiç kaybetmedi. Muhteşem bir gayreti, çabası vardır. Ama bu gayret ve çabası sürekli vatan hainlerini kurtarmak, onları savunmak ve onları korumak için harcanıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü, birliği ve kardeşliği için harcadığı zerre enerjisi yoktur.

          Sürekli PKK, FETÖ, DHKP-C etrafında dönüp duruyor ve onların avukatlığını yapıyor. Bir gün çıkıyor, terörist Demirtaş için “Suçu nedir serbest bırakın” diyor. Öbür gün PKK-FETÖ ortak noktası olan Osman Kavala için “Suçu nedir serbest bırakın” diyor. 15 Temmuz darbe girişiminden 3 ay sonra Adana’da miting düzenleyip, mitinge katılanlara teker teker isimlerini tekrarlatarak FETÖ ve PKK ortak noktası olan gazetecilerin serbest bırakılmasını istemişti.

          Şu anlaşıldı ki, Allah korusun Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı, CHP de bu ülkede iktidar olursa terör örgütü ve PKK, Türkiye’de altın yılını yaşayacaktır.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bunlara müjde üstüne müjdeleri devam ediyor.

          En son müjdesi ise “İktidar olduğumuzda ilk bir hafta içinde barış akademisyenlerinin tamamını iade edeceğiz. Farklı düşünceden diye bir adam üniversiteden mi atılır? Böyle rezalet mi olur?” açıklaması olmuştur.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ağlak Bülo'nun küstahlıkları... 01 Aralık 2021 | 59 Okunma Kargaların güldüğü adamsın sen! 30 Kasım 2021 | 305 Okunma CHP, HDP, İP ihanetlerini aklamak sana mı kaldı? 29 Kasım 2021 | 103 Okunma Terörist Demirtaş'tan miting talimatı alanlar 26 Kasım 2021 | 129 Okunma Börek, poşet ajansının oyuncusu 25 Kasım 2021 | 77 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar