Kandil ve Pensilvanya kokan ikili

          Ne diyor Dede Korkut: Kahpe içerden olunca kapı kilit tutmaz oğul. Kötüye acımak, iyiye zulümdür. Zalimleri affetmek mazlumlara zulmettir.Bu yazının konusu da yine bu sözlerin içeriğine...

          Ne diyor Dede Korkut: Kahpe içerden olunca kapı kilit tutmaz oğul. Kötüye acımak, iyiye zulümdür. Zalimleri affetmek mazlumlara zulmettir.

Bu yazının konusu da yine bu sözlerin içeriğine örnek olacaktır…

          Biliyorsunuz Türk devleti eski Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlarından Sabri Uzun ve Hanefi Avcı’nın rütbelerinin sökülmesine karar verdi. Emniyet içinde nasıl bu hayati görevlere geldikleri muamma olan bu iki şahıs terörist Demirtaş’ın serbest bırakılmasını isteyerek ve Canan Kaftancıoğlu gibi polis şehit eden terör örgütleriyle aşna fişne olan birine destek çıkarak Türk devletine ve meslektaşlarına ihanet etmişlerdi.

          Terörist Demirtaş Hendek-Çukur olaylarında PKK’lı teröristleri “Hendek kazanların ellerinden öpüyorum” şeklinde azmettirerek 793 asker ve polisimizin şehit olmasını sağlamış, PKK’lı bir katil iken onun avukatlığını yapmak da Sabri Uzun ve Hanefi Avcı gibi Emniyet camiasının yüzkaralarına düşmüştür.

Hiç mi şehit ve gazi polislerimizin aziz hatıralarından utanmadınız?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
6+HDP üzeri bir güç: Abdullah Gül! 11 Ağustos 2022 | 319 Okunma Atatürk'ün bıraktığı CHP kan ağlıyor! 10 Ağustos 2022 | 180 Okunma Doğru zamanda doğru duruşa kuduranlar! 09 Ağustos 2022 | 171 Okunma Yoldaş Mansur, Ülkücü Kemal ve ideolojik palyaçoluk 08 Ağustos 2022 | 230 Okunma 6'lı masa goygoycusu Taha Akyol 05 Ağustos 2022 | 365 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar