Kanal değil kanalizasyon, Halk değil foseptik TV!

          CHP’nin propaganda manasında âdeta foseptik bir vazife üstlenen televizyonu Halk TV yine durmuyor, yine MHP düşmanlığı üzerinden yayınlar yapmaya devam ediyor. 7 Haziran 2015 seçimlerinden bu yana bu...

          CHP’nin propaganda manasında âdeta foseptik bir vazife üstlenen televizyonu Halk TV yine durmuyor, yine MHP düşmanlığı üzerinden yayınlar yapmaya devam ediyor. 7 Haziran 2015 seçimlerinden bu yana bu televizyon kanalı kendini MHP düşmanlığında yeminli bir vazifeye getirdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye “Gel beraber CHP-MHP-HDP koalisyonu kuralım” teklifine sert karşılık bulmasından beri Halk TV, MHP’ye karşı foseptik olmak adına her türlü yayın içeriğini ortaya koyuyor.

          MHP düşmanlarını özenle seçip yayına çıkarıyorlar, programa katılan herkesi MHP düşmanlığı yapması için zorluyorlar, MHP ile ilgili her haberi saptırarak veriyorlar. Ama CHP’nin bu televizyon kanalı aynı zamanda da HDP gibi bölücülerin partisini, terörist Demirtaş’ı savunmak için âdeta kendi içinde seferberlik yaşıyor.

Halk TV’nin bölücü sicili elbette sadece bunlar değil…

Halk TV’nin şu sicili nasıl unutulur?

          TSK’nın, terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlediği operasyonu “Genelkurmay’dan hain operasyon” başlığıyla servis eden Halk TV idi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HD(P)KK ile peşinen kabul, MHP ile peşinen ret! 11 Mayıs 2021 | 63 Okunma Türbe yürüyüşünden Yunanı, HDP'den PKK'yı memnun ediyor! 10 Mayıs 2021 | 179 Okunma Eski kimlik simsarları, CHP-İP-HDP figüranları! 05 Mayıs 2021 | 318 Okunma Demirtaş'ı, CHP Genel Başkanı mı yapacaksınız? 04 Mayıs 2021 | 79 Okunma Kemal abi, Meral abla suflesiyle nereye kadar? 03 Mayıs 2021 | 272 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar