İP, ya bugün ya yarın kopacak!

İP’in son kongresinden sonra parti içindeki güç kavgaları partinin ayarını iyice bozdu. Koray Aydın merkezli olduğunu iddia edilen kavgalar neticesinde İP içindeki 15’e yakın milletvekili rahatsızlıklarını açıkça ifade ettiler.

          İP’in son kongresinden sonra parti içindeki güç kavgaları partinin ayarını iyice bozdu. Koray Aydın merkezli olduğunu iddia edilen kavgalar neticesinde İP içindeki 15’e yakın milletvekili rahatsızlıklarını açıkça ifade ettiler. CHP ve yancılarının en büyük destekçisi olan Oda Tv isimli haber sitesi bile “15 milletvekili istifanın eşiğinde” başlıklı haber yapmak durumunda kaldı.

          İP içinde “Aytun Çıray, Ümit Özdağ, Aylin Cesur, Ayhan Erel, Hayrettin Nuhoğlu, Feridun Bahşi, İsmail Koncuk, Adnan Sezgin” merkezli bir memnuniyetsizler hareketi başlamış durumdadır. Bunlar içinde basın üzerinden tepkilerini en çok gösteren Aytun Çıray ve İsmail Koncuk olmaktadır. MHP iken çar çar her şeye muhalefet yapan Ümit Özdağ ise İP içinde dışlandığı ve ötelendiği halde ne mecburiyeti varsa hala ekranlarda Meral Akşener’in ihanet politikalarını aklamaya çalışıyor.

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suçun üstünlüğünü ve derecesini göremeyen ahmaklar! 30 Kasım 2020 | 1.298 Okunma Zillet ittifakının şeytanca propagandaları 28 Kasım 2020 | 1.117 Okunma HD(P)KK ile basılan heval Meral'in acınacak hâli 27 Kasım 2020 | 1.724 Okunma Hep ihanetin adamı olan Bülent Arınç 26 Kasım 2020 | 1.724 Okunma Teröriste imaj çalışmaları için düğmeye basıldı! 25 Kasım 2020 | 1.237 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum