Heval Meral istersen sen hiç konuşma!

TÜRKGÜN Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (20.01.2022)''Heval Meral istersen sen hiç konuşma!'' başlıklı yazısı.

Daha önceki yazılarımda da belirtmiştim. PKK, HDP, Demirtaş, YPG, PYD, Demirtaş, Kılıçdaroğlu, Pervin, CHP, İP birlikteliğinden oluşan olaylara yazı yazmaktan dolayı inanın gına geldi. Daha da ötesi tiksinmeye başladım. Bu durum kusma eğilimine doğru gidiyor.

Ama PKK ile ilişki noktasında ne HDP, ne CHP, ne İP bir türlü durmak bilmiyor. Dursalar da başka konulara değinsek keşke… Hepsi PKK’ya tutkalla yapışmış durumdadır.

Daha dün Meral Akşener’e ”Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki?” diye soru yönelmiş ve yanındaki teröristbaşı Öcalan’a özgürlük isteyenleri yazmıştım.

Bir gün sonra çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın teröristbaşı Öcalan ve terörist Demirtaş ile ilgili sözlerini “Geçen sefer, mektupla işi kurtarmaya çalışmıştın, görüyorum ki, bu sefer başka oyunlar peşindesin. Seni şimdiden uyarıyorum; eğer arzu ettiğin hesabı kesmesi için, ‘İmralı’dakini’, İmralı’dan çıkarmanın peşindeysen, orada duracaksın. Sakın ha. Yapma” şeklinde değerlendirdi.

“Leyla Zana işareti verir demedim mi, ellerimizi taşın altına koyarak Apo’yu ev hapsine yollayacağız” diyen Bahadır Erdem’i ve “Bana göre Öcalan’a daha ılımlı işte bir ev hapsi gibi imkân tanınarak, ister televizyonla, ister telefonla, görüntülü, görüntüsüz, gibi bir ortam sağlanması gerekir” diyen Mehmet Salim Ensarioğlu’nu İP Genel Başkan Yardımcısı yapan Meral Akşener için ikiyüzlülükte sınır yok…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sizin mahalle ihanet kokuyor, hain kaynıyor! 20 Mayıs 2022 | 903 Okunma PKK'lı sanatçı üzerinden etnik fitne 19 Mayıs 2022 | 167 Okunma Kahrolsun Canan'lı devran 18 Mayıs 2022 | 299 Okunma Kılıçdaroğlu boşa konuşmazmış. Bak sen! 17 Mayıs 2022 | 225 Okunma 'Mansur CHP'de mahsur' 16 Mayıs 2022 | 346 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar