Heval Kemal, PKK'nın sana saldırması için ne yaptın ki?

          "Değişik olayları, konuları yazalım” diyoruz ama Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi, inanın siyasi yalan ve garabet algılar konusunda bir türlü durmak bilmiyor. CHP, PKK ilişkisi konusunda...

          "Değişik olayları, konuları yazalım” diyoruz ama Kemal Kılıçdaroğlu ve avanesi, inanın siyasi yalan ve garabet algılar konusunda bir türlü durmak bilmiyor. CHP, PKK ilişkisi konusunda öyle köşeye sıkıştı ki debelendikçe batağa daha çok saplanıyor.

          Kemal Kılıçdaroğlu’nun son bombası da “PKK’nın saldırdığı tek lider benim” şeklinde olmuştur.

          Heval Kemal demiş ki: “Efendim şimdi CHP’yi PKK’lı diye suçluyorlar. Yahu PKK’nın saldırdığı tek lider benim. Şavşat’tan Ardanuş’a giderken canımızı zor kurtardık. Bir er şehit oldu. Ama toplum unutuyor.”

           Evet, böyle bir saldırı oldu ama terör örgütü PKK saldırıdan sonra “Eylem esnasında askeri aracın arkasında sivil bir konvoyun olduğu fark edilmiş ve zaten Kılıçdaroğlu’nun bindiği araç atış mesafesine girmesine rağmen herhangi bir atış yapılmamıştır. Burada CHP ve Kılıçdaroğlu kesinlikle herhangi bir biçimde hedeflenmemiştir” açıklamasını yapmıştır.

          Ölüm ve yaralanmayla sonuçlanan bir olay olduğunda şüpheliler, mağdurun husumetli oldukları kişiler arasında aranır ve onlar üzerinde yoğunlaşılır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.186 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.199 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.301 Okunma Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 425 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 762 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar