Her türlü felaket, kötülük, kaos, kriz umarak hükümet devirmek!

Türkiye’deki kanı beş para etmez muhalefet, önümüzdeki günlerde “Türkiye yönetilemiyor” sloganıyla her türlü provokasyon için aldıkları talimatları yerine getirecektir. Türk devleti ve hükümeti çok dikkatli olmalıdır.

          Türkiye’deki muhalefet “erken seçime gerek yok” derken, birden “erken seçim korosu” oluşturdu. ABD’nin seçim sonuçları ve Joe Biden’ın seçimden aylar önceki “Türkiye’deki muhalefeti destekleyerek Erdoğan’ı devirmeliyiz” içerikli röportajı sanırım Türkiye’deki muhalefete bir heyecan getirdi ve enerji verdi.

          “Kılıçdaroğlu erken seçim istiyor’ şeklinde yorumlar yapılıyor. Siz erken seçim istiyor musunuz, Türkiye’de bir erken seçim ihtimali var mı?” sorusuna “Kimsenin erken seçim istediği yok ki... Kaldı ki benim veya bir başkasının erken seçim istemesinin bir anlamı da yok…” diyen bir Kemal Kılıçdaroğlu ve yancıları şimdi “erken seçim” diye kendini parçalıyor.

          Küçük enişte Serok Ahmet bile “Benim görevim erken seçimi gündeme getirmek” açıklamasını yaptı.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 3.758 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.881 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor! 14 Ocak 2021 | 393 Okunma HD(P)KK küser diye Diyarbakır ana ve babalarının yüzüne bakmıyorlar! 13 Ocak 2021 | 696 Okunma Canan Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li diyerek haksızlık etmeyin! 12 Ocak 2021 | 1.294 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar