Her türlü felaket, kötülük, kaos, kriz umarak hükümet devirmek!

Türkiye’deki kanı beş para etmez muhalefet, önümüzdeki günlerde “Türkiye yönetilemiyor” sloganıyla her türlü provokasyon için aldıkları talimatları yerine getirecektir. Türk devleti ve hükümeti çok dikkatli olmalıdır.

          Türkiye’deki muhalefet “erken seçime gerek yok” derken, birden “erken seçim korosu” oluşturdu. ABD’nin seçim sonuçları ve Joe Biden’ın seçimden aylar önceki “Türkiye’deki muhalefeti destekleyerek Erdoğan’ı devirmeliyiz” içerikli röportajı sanırım Türkiye’deki muhalefete bir heyecan getirdi ve enerji verdi.

          “Kılıçdaroğlu erken seçim istiyor’ şeklinde yorumlar yapılıyor. Siz erken seçim istiyor musunuz, Türkiye’de bir erken seçim ihtimali var mı?” sorusuna “Kimsenin erken seçim istediği yok ki... Kaldı ki benim veya bir başkasının erken seçim istemesinin bir anlamı da yok…” diyen bir Kemal Kılıçdaroğlu ve yancıları şimdi “erken seçim” diye kendini parçalıyor.

          Küçük enişte Serok Ahmet bile “Benim görevim erken seçimi gündeme getirmek” açıklamasını yaptı.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.183 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.574 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.461 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 873 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar