HD(P)KK sevdalısı Kuvayımilliyeci mi olur?

Siz de HD(P)KK ile iş tuttuğunuza göre bu sinir hâli nedir Öztrak?

  Geçtiğimiz günlerde CHP’nin en itici tipleri olarak Özgür Özel’i, Engin Özkoç’u, Engin Altay’ı yazdığım yazımda nasıl olduysa siyasetin Şrek’i Faik Öztrak’ı atlamışım. Bu atlama adına okuyucularımdan özür dilesem yeridir. Çünkü böyle bir isim gerçekten unutulacak gibi değildir. O bakış, o duruş, o bile bile yalan söyleme hâli, konuşacağı yerde susmak, susacağı yerde konuşmak için zorlanması nasıl unutuldu gerçekten izahını kendime bile yapamıyorum. Neyse, o yine kendini bize hatırlatan pozunu sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla verdi.

   Siyasetin Şrek’i Faik Öztrak, MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’den darbe üstüne darbe yiyen partisi CHP’yi kurtarmak için yalanı-dolanı-komediyi birbirine karıştırarak sosyal medyadan cevap vermeye çalışmış…

 Yaptığı açıklama içinde hele bir cümlesi var, inanın insanı güldürmekten öldürür. CHP terör örgütleri için sığınak, vatan hainleri için çatı olmuş “Genlerinde Kuvayımilliye ve Müdafaai Hukuk olan Cumhuriyet Halk Partisine verebilecekleri bir vatanperverlik dersi yoktur” cümlesini kuruyor. Sizce de trajikomik değil mi?

   Bir gün önce Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı için “HDP ile Kürt sorununu çözebiliriz” açıklaması yapmış, bu da çıkmış hâlâ millete “Kuvayımilliye” masalları anlatıyor.

...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taş fırını erkeği Tamer Karadağlı'ya karşı bölücü dayanışması 13 Ekim 2021 | 4.459 Okunma ABD'nin Türkiye'deki kahramanları! 12 Ekim 2021 | 4.397 Okunma Sütçü İsmail'in sütsüzlükleri! 11 Ekim 2021 | 1.886 Okunma CHP-HDP kebapçısı Meral ve kürsüdeki kebapçısı 08 Ekim 2021 | 4.768 Okunma Şunların zekâ düzeylerine bakar mısınız? 07 Ekim 2021 | 1.952 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar