"Gemi biraz sola mı çekiyor Kuna?"

          Son 6-7 yıldır bir saniye bile aravermeden terör örgütü PKK’nın tüm unsurlarına ( gazete, televizyon, yazar, siyasetçi, parti, sivil toplum kuruluşu, sanatçı vb.) sahip çıkan...

          Son 6-7 yıldır bir saniye bile aravermeden terör örgütü PKK’nın tüm unsurlarına ( gazete, televizyon, yazar, siyasetçi, parti, sivil toplum kuruluşu, sanatçı vb.) sahip çıkan bir Kemal Kılıçdaroğlu objesine siyaset alanında katlanıyoruz. Şehit asker ve polislerimizin aziz ruhuna zerre saygısı olmayan bu adamın insanlarımızın canına karşı da zerre vicdanının, merhametinin olmadığını tamamen anlamış bulunmaktayız. Adeta siyasi papağan oldu ve sürekli Demirtaş gibi teröristleri, Osman Kavala gibi etki ajanlarını savunuyor.

          Terör örgütü PKK’nın şehit ettiği askerimize, polisimize, öldürdüğü masum vatandaşlarımıza vicdanı, merhameti olmayan Kemal Kılıçdaroğlu dün yine “Açıkça söylüyorum, haksız yere içeride tutulan Demirtaş ve Kavala var. Bir daha söylüyorum, haksız yere içeride tutulan Demirtaş ve Kavala var. Benim vicdanım bunu kabul etmiyor” açıklamasında bulunmuş… PKK’lı teröristlere, PKK’ya hizmet eden etki ajanlarına vicdanı olan adamın şehitlerimize, gazilerimize vicdanı olur mu?

Allah korkusu olmayanın vicdanı, merhameti olur mu?

          Çocuklarının geleceğini düşünen, bu vatanı gelecek nesillere bırakmak isteyen her Türk vatandaşı Kemal Kılıçdaroğlu gibi adamlara karşı mücadele etmelidir. Onun Atatürk maskeli bu ihanetlerine karşı müsaade edilmemelidir. En başta da CHP’liler bunu yapmalıdır.

          Terörist Demirtaş ile etki ajanı Osman Kavala’nın ortak sahip çıktığı, hizmet ettiği, desteklediği terör örgütü PKK/PYD/ YPG iken Atatürk’ün kurduğu partide genel başkanlık yapan bir adam bunların serbest bırakılması için vicdan yapıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan, dolan virajını alamayan CHP'liler 28 Ocak 2022 | 117 Okunma Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.214 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.576 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.464 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar