Devrimci, yoldaş Serok Ahmet'in videoları

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (17.06.2022)''Devrimci, yoldaş Serok Ahmet'in videoları'' başlıklı yazısı.

Türkiye’ye yaptığı ihanetlerle, kötülüklerle adı tarihe geçmiş olan Serok Ahmet geçtiğimiz akşam “Sayın Bahçeli, bugün biraz uykusuz kalmanızı rica ediyorum. Saat 23:30’u bekleyin lütfen. @dbdevletbahceli” twitini atarak gerçekten anlatacak bir şeyi var gibi milleti beklentiye soktu. Dediği saatte de sosyal medyasına 8 dakika 3 saniye süren bir konuşmasını yükledi. Ama videonun altına herkes “Senin için harcadığım 8 dakika 3 saniyeme yazıklar olsun” tepkisini gösteriyordu. Serok Ahmet o saçma sapan cümlelerle, tespitlerle, örneklerle bezediği konuşması yerine “Güldür Güldür” programında kendiyle ilgili skeçleri yükleseydi inanın daha sempatik kalırdı.

Biliyorsunuz Ahmet Davidoğlu bölücülük duyguları depreştiği için geçtiğimiz hafta Diyarbakır’da “Kürt Çalıştayı” yapmıştı.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli de Serok Ahmet’in bu etnik ve bölücü fitnesine “Zillet ittifakının ıslah olmaz üyesi Serok Ahmet’in, Diyarbakır’da düzenlenen “Demokratik Geleceğimizin İnşası: Kürt Meselesi” çalıştayında yaptığı konuşma, bu çalıştaya PKK’lıların ve FETÖ’cülerin aleni katılımı bölücü bir provokasyondur. Serok artık kartını açık oynamaktadır. Ve PKK tezlerini savunacak kadar çukurlaşmıştır. Serok Ahmet, Türkiye’nin başına sarılmış beladır, kumanda edilen mandacıdır, geçmişi ve geleceğiyle siyasi kundakçıdır” sözleriyle tepki göstermişti.

Serok Ahmet’in derdi bu sözler olmuş…

Bölücülere atmosfer yaratmak için “Kürt Çalıştayı” yapan kendinde bir problem yok ama ihanetini yüzüne vuran MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye “Sizin psikolojik sıhhatiniz konusunda ciddi şekilde kaygılıyım” demiş…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Etiket elinde bekleyen fırsatçılar 05 Temmuz 2022 | 108 Okunma Fidayda Mansur Yavaş'ın mektupları 04 Temmuz 2022 | 338 Okunma Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 138 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 572 Okunma Türk Ocaklarına ceketi bile girmemeliydi! 29 Haziran 2022 | 670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar