Demirtaş ve Kavala'nın sahipleri ses veriyor!

          Batının, Avrupa’nın yıllardır Türkiye üzerinde kendi menfaatlerini ilgilendiren tasarımları, projeleri vardır. Bir de Türkiye üzerinde onların tasarımlarına, projelerine...

          Batının, Avrupa’nın yıllardır Türkiye üzerinde kendi menfaatlerini ilgilendiren tasarımları, projeleri vardır. Bir de Türkiye üzerinde onların tasarımlarına, projelerine taşeronluk yapan elemanları vardır. Onları hep korumuşlar ve her daim onlara sahip çıkmışlardır.

          Geçtiğimiz ay Almanya Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Miguel Berger Selahattin Demirtaş’ın Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’ne aykırı bir şekilde, siyasi sebeplerden dolayı tutuklu bulunduğunu yineleyerek, Türkiye’nin terörist Demirtaş’ı derhal serbest bırakmasını istedi.

          Geçtiğimiz günlerde de ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price “Türkiye’de hukukun üstünlüğü ve demokrasiye zarar verdiğini” iddia ederek Osman Kavala’nın derhal serbest bırakılmasını istedi.

          ABD daha önce de terörist Demirtaş konusunda da serbest bırakılmasını ima eden açıklama yapmıştı.

          Bir garibana yapılan haksızlığa, adaletsizliğe, hukuksuzluğa sahip çıkacak halleri yok ya, nerde PKK, YPG, PYD, FETÖ irtibatı olanlar var hep onlara sahip çıkıyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Zaten MHP ile bir bağı var mıydı sol medya? 19 Ocak 2022 | 1.186 Okunma Yanındaki açılım saçılımcılar kim peki? 18 Ocak 2022 | 1.199 Okunma ''Soy peygamber soyu ise yarattığı İslam düşmanı CHP ne?'' 17 Ocak 2022 | 1.301 Okunma Kolpaçino Ekrem'in çakma Goebbels'i Murat Ongun 14 Ocak 2022 | 425 Okunma Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi! 13 Ocak 2022 | 762 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar