Demirtaş ve Kavala'nın sahipleri ses veriyor!

          Batının, Avrupa’nın yıllardır Türkiye üzerinde kendi menfaatlerini ilgilendiren tasarımları, projeleri vardır. Bir de Türkiye üzerinde onların tasarımlarına, projelerine...

          Batının, Avrupa’nın yıllardır Türkiye üzerinde kendi menfaatlerini ilgilendiren tasarımları, projeleri vardır. Bir de Türkiye üzerinde onların tasarımlarına, projelerine taşeronluk yapan elemanları vardır. Onları hep korumuşlar ve her daim onlara sahip çıkmışlardır.

          Geçtiğimiz ay Almanya Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Miguel Berger Selahattin Demirtaş’ın Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi’ne aykırı bir şekilde, siyasi sebeplerden dolayı tutuklu bulunduğunu yineleyerek, Türkiye’nin terörist Demirtaş’ı derhal serbest bırakmasını istedi.

          Geçtiğimiz günlerde de ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price “Türkiye’de hukukun üstünlüğü ve demokrasiye zarar verdiğini” iddia ederek Osman Kavala’nın derhal serbest bırakılmasını istedi.

          ABD daha önce de terörist Demirtaş konusunda da serbest bırakılmasını ima eden açıklama yapmıştı.

          Bir garibana yapılan haksızlığa, adaletsizliğe, hukuksuzluğa sahip çıkacak halleri yok ya, nerde PKK, YPG, PYD, FETÖ irtibatı olanlar var hep onlara sahip çıkıyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ekonomi istismarı ile ihanet örtme kurnazlığı 15 Şubat 2021 | 215 Okunma Demirtaş ve Kavala'nın sahipleri ses veriyor! 13 Şubat 2021 | 142 Okunma Makam gitti vefası, ruhu, aşkı, kimliği de gitti! 12 Şubat 2021 | 209 Okunma Kılıçdaroğlu "dostlar" derken CHP ailesi parçalanıyor! 11 Şubat 2021 | 152 Okunma Heval Kemal ve Meral'in HD(P)KK, Öcalan suskunluğu! 10 Şubat 2021 | 165 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar