Çözüm sürecini şu an CHP yapıyor!

          Geçtiğimiz hafta Milli Savunma Bakanlığı son 7 yıldır öldürülen terörist sayısını 35 bin olarak açıkladı. Son 7 yıldır Türk devleti gerçekten tavizsiz...

          Geçtiğimiz hafta Milli Savunma Bakanlığı son 7 yıldır öldürülen terörist sayısını 35 bin olarak açıkladı. Son 7 yıldır Türk devleti gerçekten tavizsiz ve kararlı bir şekilde terörle mücadele ediyor. Bu mücadele sadece Türkiye sınırları içinde değil, Irak ve Suriye sınırları içinde de gerçekleşmektedir. Terörle mücadelede son yıllarda çok büyük başarı elde edildi. Türkiye’de, Irak’ta ve Suriye’de PKK’lı teröristlerin öldürülmediği gün neredeyse yok gibidir. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu terörle mücadele kararlılığını içimizdeki hainlere, ABD’nin teröristleri her türlü beslemesine, AB’nin her türlü terör örgütlerine arka çıkmasına rağmen mücadele kararlılığını artırarak sürdürüyor.

          Türk devletinin ve hükümetinin terörle mücadeledeki bu kararlılığı ABD ve AB’nin içimizdeki uzantılarını oldukça rahatsız etmektedir.

          Bu mücadeleyi önlemek için her yolu denemektedirler. Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye’de yaptığı HD(P)KK işbirliği yetmiyor gibi, Irak ve Suriye’deki terör operasyonlarına karşı çıkmıştır.

          ‘’Terörle mücadele yasası, uluslararası hukuka göre yeniden şekillendirilmelidir’’ diyerek de ABD ve AB’ye sinyal göndermiştir.

          CHP ve yanında hizaya geçen tüm muhalefet HD(P) KK’nın yanında olduğunu çeşitli eylem ve söylemlerle hep göstermiştir. Bunların hiçbiri de terörle mücadele sürecine destek vermemiştir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Etiket elinde bekleyen fırsatçılar 05 Temmuz 2022 | 107 Okunma Fidayda Mansur Yavaş'ın mektupları 04 Temmuz 2022 | 338 Okunma Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 138 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 572 Okunma Türk Ocaklarına ceketi bile girmemeliydi! 29 Haziran 2022 | 670 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar