Çirkin, saygısız, ayıp demek tarife yetmez!

          Meral Akşener, İP isimli partisini kurduktan bir yıl sonra düzenlediği bir basın toplantısında CHP ve HDP ile yan yana geldiğine dair suçlamalara çok sinirlenerek “İYİ Parti’yi CHP...

          Meral Akşener, İP isimli partisini kurduktan bir yıl sonra düzenlediği bir basın toplantısında CHP ve HDP ile yan yana geldiğine dair suçlamalara çok sinirlenerek “İYİ Parti’yi CHP ve HDP ile yan yana getirme çabasını çirkin, saygısız ve çok ayıp buluyorum.” Demişti.

          Biz, bu birlikteliği İP kurulmadan önce sağladıkları için o günden beri sürekli eleştiriyoruz. Meral Akşener ve avanesi, MHP’den kopar kopmaz zaten ilk yaptıkları aldıkları tüm nefesi CHP ile beraber tüketmek olmadı mı?

CHP, HDP ve İP’ten biri nefes alamazsa öbürü de boğuluyor gibi olmadı mı?

O günden sonra CHP ile hiç kopmadılar. CHP’den dolayı da HDP ile…

          Ama Meral Akşener’in bu birlikteliği “ÇİRKİN, SAYGISIZ, AYIP” bulması, aynı zamanda bu birlikteliğin iğrençliğini de göstermiyor mu?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 1.428 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.430 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 812 Okunma Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 868 Okunma Heval Meral istersen sen hiç konuşma! 20 Ocak 2022 | 1.332 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar