CHP'nin sosyolog Emre Kongar'ı bile psikoloğa muhtaç!

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Sivas, Bursa, Kayseri mitinglerinden sonra coşkulu kalabalıkla gerçekleşen bir mitingini de Erzurum’da yaptı. Erzurum her zaman kendine yakışanı yapmış, bu...

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli, Sivas, Bursa, Kayseri mitinglerinden sonra coşkulu kalabalıkla gerçekleşen bir mitingini de Erzurum’da yaptı. Erzurum her zaman kendine yakışanı yapmış, bu mitingde de Ülkücüleri bağrına basmıştır. Paralı çalışan anketçiler Sivas mitinginden beri MHP hakkında süt dökmüş kedi gibi… Olumsuz konuşsalar meydanların diliyle çelişecekler, olumlu konuşsalar paralı çalıştıkları partilerle aralarını açacaklar.

          MHP’nin mitingleri hepsine ders oldu. Bakalım para kazanmak uğruna yine ahlaksız mı olacaklar yoksa bu dersten sonra objektif mi davranmayı deneyecekler? Dikkatlice takip edeceğiz.

          Bugün, yazı konum anketçiler değil, Elazığ’da billboardlara asılan CHP’lilerin sözlerine ait afişlerle ilgili olacak… O afişler karşısında CHP’liler hâlâ ilginç bir şokta, tuhaf bir inkârda, şizofreni bir tavırda… Tam “O afişleri unutturduk” diye düşünüyorlardı ki, MHP Lideri Devlet Bahçeli o afişleri Erzurum’dan şu sözlerle yine hatırlattı:

“Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde Elazığ’a gitti.

Gakkoşlar hamdolsun Kılıçdaroğlu’na dersini verdi.

Elazığ’daki billboardlar ağyarını mani efradını cami afişlerle süslendi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bıdık Galip'in bim bam bom hâlleri 05 Aralık 2022 | 174 Okunma Abdullah Gül aşkını şapşallar görmüyor! 02 Aralık 2022 | 257 Okunma “HEPİNİZ HAKLISINIZ” YİYİN BİRBİRİNİZİ! 01 Aralık 2022 | 202 Okunma Aklamacılar, YPG üniformasını da yorumlayın! 30 Kasım 2022 | 87 Okunma HDP paçasından, CHP kulağından tuttu 29 Kasım 2022 | 216 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar