CHP'nin kokuşmuş fikirleri!

          CHP merkezli Solcular iyice zıvanadan çıktı. Kokuşmuş düşüncelerini, fikirlerini, hainliklerini artık o kadar rahat sergiliyorlar ki, kasap süngeriyle silinmiş yüzleri artık hiç...

          CHP merkezli Solcular iyice zıvanadan çıktı. Kokuşmuş düşüncelerini, fikirlerini, hainliklerini artık o kadar rahat sergiliyorlar ki, kasap süngeriyle silinmiş yüzleri artık hiç kızarma dahi yaşamıyor. Cumhuriyete ait kavramları, sembolleri, Atatürk’ün ismini ağızlarından hiç düşürmüyorlar ama aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmek, parçalamak için yıllardır terör eylemleri gerçekleştiren PKK’nın siyasi uzantısı HDP’ye ve terörist Demirtaş’a yönelik sevgilerini de günden güne artırıyorlar.

          Türkiye Cumhuriyeti’nden geçmişte yaşanan Dersim olaylarının intikamını almak isteyen Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarattığı yeni CHP’de ihanet söyleminin duyulmadığı gün neredeyse yok gibidir.

          CHP’nin yazarı, sanatçısı, yöneticisi, yorumcusu “HDP” diyor, “Demirtaş” diyor başka bir şey demiyor.

          Artık beyin hücreleri HDP-Demirtaş sevgisinden öyle bir yanmış durumda ki, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu geçtiğimiz aylarda “Demirtaş’ın cumhurbaşkanı seçilmesi lazım. Keşke seçilse, yani inşallah’ diyebilmiştir. Atatürk’ün kurduğu CHP’de bu derecede fikri sapıklıklar yaşanıyor. İşin en acı yönü de bir tane temiz süt emmiş CHP’li de çıkıp “Yahu siz nasıl olur da PKK’lının ölüsüne de, dirisine de sahip çıkacağız” diyen bir PKK’lının Cumhurbaşkanı seçilmesini Atatürk’ün kurduğu CHP’de isteyebilirsiniz?” diyemiyor. CHP topyekûn mu ihanete, hainliğe hipnoz edildi?

          İnanın başta Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’nin tüm kadrosuna “Zillet ittifakının Cumhurbaşkanı adayı terörist Demirtaş olsun mu?” diye sorun hiçbiri itiraz etmez. Meral’i, Temel’i, Ali’si, Ahmet’i de bunu onaylar. Ama şartları oluşturamıyorlar.

          CHP’deki hipnoz öyle bir tesirli haldedir ki, 2015 yılında “CHP’yi Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden geri almadan, Türkiye’yi geri alabilmek mümkün değil!” ve HDP’ye oy vermeyi düşünenlere “Kalaşnikofa şarjör olmayın” yazıları yazan CHP’li Yılmaz Özdil bile artık “HDP seçmenine yalan söylemeyen tek partidir. HDP milletvekilleri, HDP parti yöneticileri vatandaşa oy isterken ne dediyse seçildikten sonra birebir onu yapmıştır. (…) Mesela kadın erkek eşitliği anlamında da baktığınızda... Mesela aslında teknik olarak hem Türk kavramına hem de Atatürkçülük kavramına karşı bir partidir. Ama aslında Atatürk vizyonunun getirdiği kadın erkek eşitliğini uygulayan tek partidir” yazıları yazarak CHP’nin hainliklerine destek olan HDP övgülü yazılar yazmaya başlamıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mansur Yavaş seni ajans bile kurtaramayacak! 03 Aralık 2021 | 403 Okunma Bu kadar CHP figüranlığı yetmez mi Ahmet Kutalmış? 02 Aralık 2021 | 267 Okunma Ağlak Bülo'nun küstahlıkları... 01 Aralık 2021 | 165 Okunma Kargaların güldüğü adamsın sen! 30 Kasım 2021 | 307 Okunma CHP, HDP, İP ihanetlerini aklamak sana mı kaldı? 29 Kasım 2021 | 103 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar