CHP'li Belediyelere kene gibi yapışanların videosu!

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (10.06.2022)''CHP'li Belediyelere kene gibi yapışanların videosu!'' başlıklı yazısı.

CHP merkezli muhalif medya arası sıra “Hükümetin atadığı şu bürokrat 10 maaş, şu müdür 7 maaş, şu memur 5 maaş alıyor” şeklinde haberler yapıyor. Bunları da ekonomik sıkıntılar yaşayan toplumu tahrik etmek için kullanıyorlar. Dertleri gerçekten bir adaletsizlik varsa onu ortadan kaldırmak değildir. Öyle olsaydı CHP’li Belediyelerdeki vurgunlara, yolsuzluklara, israflara yönelik hassasiyetleri olurdu.

10 ayrı yerden maaş alabilmek ne kadar mümkün bilmiyorum. Böyle bir şey varsa da gerçekten büyük adaletsizliktir. Bu adaletsizlik varsa hükümet tarafından sonlandırılmalıdır.

Gazeteci-yazar Resul Tosun bu konuyla ilgili şunları yazmıştı:

“Bir memurun birden fazla maaş aldığını söyleyenler yalan söylüyorlar!

Bu hususta mevzuat çok nettir. Bir memur sadece bir maaş alabilir; bir de eğer bir yerde üyeliği varsa, kaç yönetim kurulunda üye olursa olsun sadece birinden huzur ücreti alabilir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 132 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 557 Okunma Türk Ocaklarına ceketi bile girmemeliydi! 29 Haziran 2022 | 667 Okunma Bülent çalıyor, Hüseyin oynuyor... 28 Haziran 2022 | 98 Okunma Erşan Kuneri'nin küfürleri, Mert Fırat'ın ihanetleri 27 Haziran 2022 | 462 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar