CHP ve HD(P)KK esiri serok Ahmet'in hezeyanları!

Ahmet Davutoğlu’nu namıdiğer Serok Ahmet’i AKP’den ayrıldıktan sonra ve Gelecek Partisi’ni kurduktan sonraki tüm süreçlerde dikkatlice takip ettim. Ve bir kez daha “Allah bu milletin yüzüne gülmüş, Türk devletini yönetme makamlarından...

          Ahmet Davutoğlu’nu namıdiğer Serok Ahmet’i AKP’den ayrıldıktan sonra ve Gelecek Partisi’ni kurduktan sonraki tüm süreçlerde dikkatlice takip ettim. Ve bir kez daha “Allah bu milletin yüzüne gülmüş, Türk devletini yönetme makamlarından çok şükür uzaklaştırılmış” dedim. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ı, Ahmet Davutoğlu’nu Başbakanlık ve AKP Genel Başkanlığı makamlarından uzaklaştırma ferasetinden dolayı kutluyorum. Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu, AKP bünyesinden uzaklaşınca gerçekten milli konular noktasında AKP’nin reflekslerinde büyük düzelmeler meydana geldi.

          Düşünsenize Ahmet Davutoğlu Türkiye’de Başbakan iken Barzani’nin bağımsızlık referandumu yaptığını… Serok Ahmet, Barzani bağımsızlık referandumu yapmaya kalktığında çıkıp “25 Eylül referandumunun ortaya çıkardığı bütün sonuçlar müzakerelere fırsat tanımak üzere dondurulmalıdır” tavsiyesinde bulunmuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan çok sert tepki gösterip “Irak’ın toprak bütünlüğü konusundaki hassasiyetimizi bildiği halde, bunun yanında Kerkük özellikli bir bölge, bunu da bildiği halde, kalkıp hâlâ buralarda kendine göre bazı operasyonlar yapma gayretinin içerisine girmesini hiç mi hiç doğru bulmuyorum..” derken, Ahmet Davutoğlu “Şimdi dondur, sonra yaparsın” tavsiyesinde bulunarak yine bir ihanete imza atmıştı.

          Düşünsenize Ahmet Davutoğlu Türkiye’de Başbakan iken, Suriye’deki terör örgütlerine karşı bu derecede mücadele olur muydu?

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Necdet Saraç ve terörist Demirtaş 'Sokak'ta buluştu! 24 Ekim 2020 | 1.590 Okunma Kobani ve 15 Temmuz alçaklığı aynı elin oyunudur! 23 Ekim 2020 | 1.186 Okunma Kan lekeli HDP iş birliğiniz örtbas edilemez! 22 Ekim 2020 | 1.268 Okunma Birbirlerini iyi yiyorlar! 21 Ekim 2020 | 1.706 Okunma Abdullah Gül'ün oyuncağı, ekmeksiz Bebecan 20 Ekim 2020 | 1.470 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar